strona główna | oferty - dam pracę
Oferta:

Data ważności: 2017-03-10
Firma: ALL4JETS
Stanowisko: Mechanik obsługi/Instruktor
Kontakt: mro145@all4jets.com
Mechanik obsługi/Instruktor
ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

Obecnie rozpoczynamy kolejne wyzwania, poszerzając swoją ofertę o szkolenia dla personelu lotniczego (pilotów i personelu pokładowego), szkolenia medyczne (dedykowane dla lotnictwa i nie tylko), usługi inżynierskie – w tym CAMO (zarządzanie ciągłą zdatnością do lotu) oraz obsługę statków powietrznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Obsługa techniczna statków powietrznych (liniowa i hangarowa)
Wsparcie techniczne podczas procesu malowania statków powietrznych
Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi statków powietrznych oraz szkoleń odświeżających

Nasze wymagania:
Licencja Part-66 z minimum jednym typem spośród: B737, A320, Q400, E170/190, E145, ATR
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Znajomość języka rosyjskiego – mile widziana

Wielozadaniowość, elastyczność, samodzielność
Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
Doświadczenie w pracy jako wykładowca/instruktor – mile widziane
Chęć rozwoju i motywacja do pracy w środowisku obsługi statków powietrznych

Co oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, udział w ciekawych projektach
Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

CV i krótki list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: mro145@all4jets.com

Na aplikacje czekamy do dnia 10 marca 2017 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z kandydatami/tkami spełniającymi nasze wymagania. Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych z zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.