strona główna | oferty - dam pracę
Oferta:

Data ważności: 2017-01-31
Firma: Air Team
Stanowisko: Account Manager Poland
Kontakt: airteam@airteam.cz
Account Manager Poland
Firma Air Team poszukuje nowego pracownika na stanowisko Account Manager Poland. Praca zdalna (e-mail/telefon) z możliwością rozszerzenia współpracy o podróże służbowe.

OFERUJEMY:
  • pracę w młodym, bardzo aktywnym i zgranym zespole
  • bardzo dobry system wynagrodzeń
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych szkoleniach / wyjazdach
  • możliwość nawiązania wielu kontaktów w międzynarodowym środowisku lotniczym

  • WYMAGANIA:
  • wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe
  • znajomość branży lotniczej (GA)
  • lotnicza pasja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w sprzedaży / pracy z Klientem
  • umiejętność obsługi komputera
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy

  • OBOWIĄZKI:
  • opieka nad projektami
  • komunikacja z Klientem
  • wprowadzanie i aktualizowanie statusów zamówień
  • dbanie o rozwój marketingu firmy

  • CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać pod adres e-mail: airteam@airteam.cz

    Proszę o dołączenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).