strona główna | oferty - dam pracę
Oferta:

Data ważności: 2016-04-30
Firma: Aeroklub Krakowski
Stanowisko: Zastępca Szefa Wyszkolenia – Aeroklub Krakowski
Kontakt: biuro@aeroklubkrakowski.pl
Zastępca Szefa Wyszkolenia – Aeroklub Krakowski
Praca – Zastępca Szefa Wyszkolenia

Aeroklub Krakowski poszukuje szefa wyszkolenia praktycznego.

Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie lotnictwa cywilnego i sportowego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Poszukujemy instruktora, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu do licencji turystycznej pilota samolotowego na samolotach C152, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień instruktora szybowcowego.

Mile widziane posiadanie uprawnień do akrobacji, holowania szybowców, zrzutu skoczków oraz posiadanie typów: PZL 101 Gawron, An-2 oraz Zlin 526F.

Oferujemy pracę w jednym z największych ośrodków lotniczych w Polsce, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach.

Oferujemy możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres; biuro@aeroklubkrakowski.pl z dopiskiem „Praca – Zastępca Szefa Wyszkolenia”.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).