strona główna | oferty - dam pracę
Oferta:

Data ważności: 2016-02-29
Firma: SmallGIS Sp. z o.o.
Stanowisko: Pilot ultralekkiego statku powietrznego
Kontakt: tomasz.chucherko@smallgis.pl
Pilot ultralekkiego statku powietrznego

Firma SmallGIS Sp. z o.o. z Krakowa
prowadząca lotniczą działalność usługową poszukuje:
Pilota ultralekkiego statku powietrznego

Obowiązki:
  • wykonywanie nalotów na terenie całego kraju we wszystkich porach roku;
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo lotu (zapewnienie osłony meteorologicznej);
  • uzyskiwanie odpowiednich zezwoleń na wykonywanie lotów;
  • opieka nad stanem technicznym samolotu (zdatnością do lotu);

    Wymagania:
  • uprawnienia do wykonywania lotów samolotem ultralekkim;
  • całkowity nalot około 500 godzin;
  • co najmniej 100 godzin nalotu jako pilot – dowódca na ultralekkim samolocie;
  • duża dyspozycyjność;
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu meteorologii;
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia na loty CVFR, IFR itp.
  • mile widziane miejsce zamieszkania na terenie woj. małopolskiego
  • prawo jazdy

    Oferujemy:
  • umowę zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zależne od dyspozycyjności i skuteczności wykonanych misji

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
    tel. 506 640 627
    email: tomasz.chucherko@smallgis.pl