motolotnie | szkolenia
2014-07-17

Lato na Szybowisku (ale nie z szybowcami)

Od lipca na Szybowisku w Mieroszowie trwa ostry trening lotniowy i paralotniowy. Niektórzy właśnie rozpoczęli podniebną przygodę, inni szlifują formę i doskonalą umiejętności.
2014-06-26

Szkolenie w Hütten - Szwajcaria cd.

Z tematem szkoleń lotniowych w Polsce większość nas jest zaznajomiona. Jednakże jak np. to sama nauka latania wygląda w Szwajcarii? Czy jest wyzwaniem ukończyć szkolenie w innym kraju? Zapraszamy Was do lektury dalszej części tekstu.
2014-06-12

Szkolenie w Hütten - Szwajcaria

Z tematem szkoleń lotniowych w Polsce większość nas jest zaznajomiona. Jednakże jak np. to sama nauka latania wygląda w Szwajcarii? Czy jest wyzwaniem ukończyć szkolenie w innym kraju?
2014-05-28

Mikrolot w tym roku szkoli na Skypperze 912

W tym roku wszyscy chętni, którzy pragną rozpocząć przygodę z motolotniami mogą skorzystać m.in. z oferty jaką przygotowała firma Mikrolot. Szkolenie praktyczne odbywa się na lądowisku Szkoły w Kuczwałach koło Torunia na nowym Skypperze 912 ze skrzydłem NuviX.
2014-02-18

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na pilotów, szybowników i motolotniarzy

Aeroklub Łódzki organizuje spotkanie informacyjne dla kandydatów, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z samolotami, szybowcami i motolotniami.
2014-01-27

Moto-Lot DG zaprasza na szkolenie UL oraz PHGP

Moto-Lot DG zaprasza wszystkich pasjonatów lotnictwa na pierwsze w tym roku szkolenie do uzyskania uprawnień pilota samolotu UL (UAP) lub pilota motolotni (PHGP) w opcjach cenowych już od 6000 zł.
2014-01-23

AŁ: Szkolenie z legendą polskiego motolotniarstwa

Wszyscy piloci motolotniowi mają znakomitą okazję na odbycie szkolenia teoretycznego na instruktora motolotniowego INS. Możliwość taką daje Aeroklub Łódzki.
2013-12-02

Grudniowe-świąteczne oferty w Moto-Lot DG

Szkoła lotnicza Moto-Lot DG po raz kolejny oferuje szeroką paletę promocji. Grudniowe-świąteczne oferty z pewnością zaciekawią niejednego miłośnika przestworzy.
2013-10-30

Jesienna super promocja w Moto - Lot DG

W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków. Najpierw przejdziesz kurs teoretyczny, a po kursie – upragniona podniebna przygoda! Z jesienną obniżką cenową latanie jest na wyciągnięcie ręki.
2013-03-04

Szkolenie teoretyczne w KOMPOLU

Ośrodek Szkolenia Lotniczego KOMPOL zaprasza na kolejne w tym roku szkolenie teoretyczne do świadectw kwalifikacji. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w kraju, oferującym szkolenia na trzech rodzajach statków powietrznych: motolotni, samolocie ultralekkim i wiatrakowcu.
2013-01-04

Szkolenie teoretyczne w KOMPOLU

Ośrodek Szkolenia Lotniczego KOMPOL zaprasza na pierwsze w tym roku szkolenie teoretyczne do świadectw kwalifikacji. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w kraju, oferującym szkolenia na trzech rodzajach statków powietrznych: motolotni, samolocie ultralekkim i wiatrakowcu.
2012-04-12

Szkolenie ULM dla pilotów motolotni

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Hey Pilot Aleksander Opoczyński zaprasza na szkolenie do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego dla pilotów motolotniowych.
2012-03-23

Szkolenie motolotniowe i ULM

OSL Moto - Lot DG zaprasza na lotnicze szkolenie do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego (UAP) oraz motolotni (PHGP).
2012-02-17

Szkolenie na motolotnie i samoloty ultralekkie

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Krzysztof Jurkiewicz i zaprasza na szkolenie do świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego UAP i świadectwa kwalifikacji pilota motolotni PHGP.
2012-02-06

Szkolenie motolotniowe w Aeroklubie Łódzkim

Aeroklub Łódzki ogłasza nabór na szkolenie teoretyczne do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota motolotni.
2012-01-31

Szkolenie na motolotnie i samoloty ultralekkie

OSL Moto - Lot DG zaprasza na lotnicze szkolenie do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego (UAP) oraz motolotni (PHGP).
2012-02-10

Szkolenie teoretyczne w Kompolu

Ośrodek Szkolenia Lotniczego KOMPOL zaprasza na pierwsze w tym roku szkolenie teoretyczne do świadectw kwalifikacji pilota motolotni, samolotu ultralekkiego i wiatrakowca ultralekkiego.
2011-03-10

Seminarium dla instruktorów motolotniowych

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Moto-Lot DG wspólnie z ośrodkami HENOR i KOMPOL organizuje seminarium dla instruktorów motolotniowych.
2011-03-07

Promocyjny zapoznawczy kurs mikrolotowy

Ponad 50 procent tańszy zapoznawczy kurs teoretyczny i praktyczny oraz lot motolotnią albo samolotem ultralekkim? To możliwe!
2011-02-28

KWT 2011 w Aeroklubie Poznańskim

W dniach 5-6. marca 2011 r. dla członków Aeroklubu Poznańskiego, uczniów Klas Lotniczych oraz wszystkich osób chcących wykonywać loty z lotniska Kobylnica oraz Bednary w roku 2011 odbędzie się KWT.