lotnictwo ogolne | szkolenia
2013-06-10

Letni kurs teoretyczny w Targor Flight Club

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Targor Flight Club zaprasza na letni kurs teoretyczny do licencji pilota turystycznego PPL(A), który będzie odbywał się na naszym pięknym, leśnym lotnisku w Grądach (EPGY).
2013-03-15

Nabór na szkolenia w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej

W Aeroklubie Ziemi Zamojskiej trwa obecnie nabór na szkolenia szybowcowe, spadochronowe i samolotowe.
2013-03-06

Szkolenia we FLY POLSKA

Ośrodek szkoleniowy FLY POLSKA, zaprasza wszystkich zainteresowanych na wiosenne szkolenia na instruktora FI(A), do licencji PPL(A) i do ATPL(A).
2013-02-21

Szkolenia teoretyczne w Aeroklubie Kujawskim

Aeroklub Kujawski w Inowrocławiu zaprasza na kursy teoretyczne do uzyskania licencji pilota samolotowego PPL(A) i szybowcowego PL(G) oraz świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego PJ.
2013-01-24

Aeroklub Białostocki zaprasza na szkolenia teoretyczne

Aeroklub Białostocki organizuje pierwsze w tym roku szkolenie teoretyczne do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz licencji pilota samolotowego PPL(A).
2013-01-18

Aeroklub Poznański zaprasza

Aeroklub Poznański zaprasza na weekendowe kursy teoretyczne wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem szkolenia na samolotach, balonach i szybowcach. Pierwsze kursy zaczynają się już na początku lutego.
2012-12-28

Teoria PPL(A) w CSSie

Centralna Szkoła Szybowcowa w Lesznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w teoretycznym kursie do licencji pilota samolotowego PPL(A). Szkolenie rozpocznie się w lutym przyszłego roku, a pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 16 lutego o godzinie 11:00
2012-12-10

Kurs FI(A) w Aeroklubie Bielsko Bialskim - zmiana terminu

Aeroklub Bielsko Bialski organizuje kurs do uprawnień FI(A). Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zgłoszenie się co najmniej 5 osób. Kurs rozpocznie się w dniach 12-13 stycznia 2013 roku. Zjazdy organizowane będą w kolejne weekendy.
2012-12-07

Zimowe szkolenia w Aeroklubie Warszawskim

Wraz z nadejściem zimy,nasuwa się najczęściej pytanie jak radzić sobie z oblodzeniem. Aeroklub Warszawski chce, aby każdy ich pilot znał odpowiedzi na to jak i na inne pytania. W związku z tym aeroklub organizuje szkolenia zimowe, które pomogą w prawidłowym ich zrozumieniu.
2012-12-06

Szkolenie PPL(A) w Aeroklubie Świdnik

Na stronie Aeroklubu Świdnik pojawiła się informacja o ogłoszeniu naboru na szkolenie teoretyczne i praktyczne do licencji pilota samolotowego PPL(A). Planowane rozpoczęcie kursu to styczeń 2013 roku.
2012-12-05

Toruń: Szkolenie dla sędziów akrobacji lotniczej

Aeroklub Pomorski będzie miejscem, gdzie odbędzie się szkolenie sędziów akrobacji lotniczej, a wszystko dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki RP. Szkolenie odbędzie się w dniach 7-9 grudnia br.
2012-12-03

Szkolenia lotnicze w Aeroklubie Włocławskim

Aeroklub Włocławski zaprasza wszystkich chętnych, na szkolenia lotnicze, które będą realizowane w roku 2013. Każdy, który spełnia warunki uczestnictwa podane na stronie aeroklubu, może się zgłosić wysyłając wypełnioną ankietę na podany adres.
2012-11-26

Szkolenia PL(G) i PPL(A) w Aeroklubie Kieleckim

Aeroklub Kielecki zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach teoretycznych i praktycznych do licencji pilota szybowcowego PL(G) i turystycznego PPL(A). Termin rozpoczęcia kursów teoretycznych to 19 styczeń 2013 roku.
2012-11-22

Czy jest szansa na powrót do Lotniczych Mazur?

Prezes Aeroklubu Krainy Jezior Stanisław Tołwiński zaprasza chętnych na kurs dla pilotów samolotów ultralekkich. Na lotnisku Kętrzyn-Wilamowo powstaje właśnie Ośrodek Szkolenia Lotniczego. A jak wygląda historia lotnictwa w Krainie Wielkich Jezior? Zapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu na ten temat.
2012-11-16

Zimowa obniżka w Silvair

Wraz z nadchodzącą zimą, Ośrodek Szkolenia Lotniczego Silvair wprowadził obniżki cen za kursy teoretyczne, praktyczne do licencji PPL(A) i za wynajem samolotów Cessna 150/152.
2012-11-15

Szkolenie teoretyczne PPL(A) w Aeroklubie Elbląskim

Aeroklub Elbląski zaprasza serdecznie wszystkich na szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A). Kurs rozpocznie się na początku lutego 2013r, a będzie poprzedzony spotkaniem informacyjnym. Więcej informacji można uzyskać u Szefa Wyszkolenia.
2012-11-13

Szkolenia 2012/2013 w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Przypominamy, że za cztery dni, w najbliższą sobotę (17 listopada) odbędzie się spotkanie informacyjne z instruktorami Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w szybownictwie, bądź pragną zdobyć licencję pilota turystycznego.
2012-11-08

Szkolenia teoretyczne w Aeroklubie Orląt

Od 19 stycznia 2013 r. ruszają szkolenia teoretyczne do uzyskania licencji PL(G),PPL(A) oraz PPL(H). Organizatorem jest Aeroklub Orląt w Dęblinie. Chętni mogą się zapisywać dzwoniąc na numery telefonów dostępne poniżej.
2012-11-07

Teoria PL(G) i PPL(A) w Aeroklubie Częstochowskim

Wszyscy chętni mogą wziąć udział w teoretycznych szkoleniach do licencji szybowcowej i samolotowej organizowanych przez Aeroklub Częstochowski. Początek zajęć planowany jest na 08 grudnia. Informacji dotyczących opłat i warunków udziału można się dowiedzieć na lotnisku lub pod telefonem podanym poniżej.
2012-11-06

Szkolenia teoretyczne PL(G), PPL(A), ULM w Aeroklubie Północnego Mazowsza

Każdy kto marzy o lataniu może zrobić pierwszy krok w tym celu i zgłosić się na szkolenie teoretyczne organizowane przez Aeroklub Północnego Mazowsza. Szkolenie będzie obejmować kursy do licencji pilota turystycznego, szybowcowego i ULM. Aby się zgłosić wystarczy wysłać e-mail z imieniem i nazwiskiem.