konkurs | specjalny
2016-03-31

Poczta lotnicza – konkurs

Poczta Polska wspólnie z Instytutem Lotnictwa w Warszawie organizują ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na projekt pocztówki o tematyce lotniczej.
2015-10-14

Wygraj książkę Felixa Baumgartnera

Mamy dla Was cztery książki „Szturmując niebo”. To autobiografia słynnego skoczka Felixa Baumgartnera.
2015-06-09

Wygraj bilet na Aerofestival

Nie kupiłeś jeszcze biletów na Aerofestival? To może być ostatnia szansa, by je wygrać.
2014-06-12

Napisz relację z pikniku w Gryźlinach – wygraj nagrody

Już w najbliższą niedzielę (15 czerwca) odbędzie się siódma edycja Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach. W związku z tym dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie zaprezentować swoje zdolności dziennikarskie.
2014-03-04

Wygraj wejściówkę na Polish Aviators - standby night party WAW Flight 003

Już 7 marca odbędzie się kolejna impreza z serii Polish Aviators - standby night party WAW. W związku z tą lotniczą imprezą zorganizowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać bilet na to wydarzenie.
2014-03-03

Książki autorstwa Michała Stangela rozdane!

Znamy zwycięzców konkursu, w którym nagrodą główną była książka autorstwa Michała Stangela - Airport City. Strefa okołotniskowa jako zagadnienie urbanistyczne. Monografia.
2014-02-28

Ostatni dzień konkursu

Dziś ostatnia szansa na zdobycie książki Michała Stangela. Serdecznie zapraszamy do zabawy!
2014-02-27

Przedostatnia szansa na książkę Michała Stangela

Dziś przedostatnia szansa na wygranie książki - Airport City. Strefa okołotniskowa jako zagadnienie urbanistyczne. Monografia autorstwa Michała Stangela. Serdecznie zapraszamy do udziału.
2014-02-26

Trzeci dzień konkursu książkowego

Airport City. Strefa okołotniskowa jako zagadnienie urbanistyczne. Monografia autorstwa Michała Stangela to idealna propozycja książkowa dla wszystkich pasjonatów lotnictwa komunikacyjnego. Dziś czeka na was trzeci egzemplarz, który możecie wygrać w naszym konkusie.
2014-02-25

Kolejna książka do rozdania!

Airport City. Strefa okołotniskowa jako zagadnienie urbanistyczne. Monografia autorstwa Michała Stangela to idealna propozycja książkowa dla wszystkich pasjonatów lotnictwa komunikacyjnego. Dziś mamy dla was kolejny egzemplarz tej pozycji!
2014-02-24

Do wygrania książka - Airport City autorstwa Michała Stangela!

Airport City. Strefa okołotniskowa jako zagadnienie urbanistyczne. Monografia autorstwa Michała Stangela to idealna propozycja książkowa dla wszystkich pasjonatów lotnictwa komunikacyjnego. Przez pięć kolejnych dni na łamach naszego portalu będziecie mieć szanse wygrać tę pozycję w naszym konkursie!
2014-02-13

Książka Lekki śmigłowiec PZL SW-4 autorstwa Piotra Buchmana rozdana!

Znamy zwycięzców konkursu, w którym nagrodą główną był najnowszy zeszyt z serii Technika Broń i Umundurowanie Wydawnictwa ZP Lekki śmigłowiec PZL SW-4 autorstwa Piotra Buchmana.
2014-02-07

Do wygrania najnowsza książką z serii TBiU - nowe pytanie konkursowe!

Lekki śmigłowiec PZL SW-4 autorstwa Piotra Buchmana, to siódmy zeszyt z serii TBiU Wydawnictwa ZP. Jest to jednocześnie pierwsza i dotychczas jedyna monografia dotycząca śmigłowca SW-4. Publikacja zawiera 88 zdjęć, 27 rysunków i rzutów. Dla naszych czytelników mamy do wygrania 4 egzemplarze tej monografii.
2014-01-22

Terminarze Lotnicze 2014 z autografem „Rekina” rozdane

Znamy już nazwiska osób, które otrzymają od nas i Jacka Matysiaka Terminarze Lotnicze na 2014 rok z autografem pilota.
2014-01-20

Terminarze Lotnicze 2014 z autografem „Rekina” - konkurs.

Stronę jacek.walczy.pl zna chyba każdy miłośnik lotnictwa, zwłaszcza wojskowego. Dla 25 czytelników, którzy jako pierwsi udzielą prawidłowych odpowiedzi na pytania dotyczące Jacka „Rekina” Matysiaka, mamy Terminarze Lotnicze z jego autografem.
2013-11-04

Ponowienie konkursu – do wygrania książka Era lotnictwa wojskowego autorstwa Martina van Crevelda

Martin van Creveld, to uznany na całym świecie historyk i teoretyk wojskowości – jest jednym z trzech nie amerykańskim autorów (obok Sun Tzu i Clausewitza), którego książki znalazły się na oficjalnej liście obowiązkowych lektur oficerów US Army. Wydana kilka tygodni temu w Polsce Era lotnictwa wojskowego, skupia się na rozwoju samolotu jako broni oraz opisuje ewolucję roli spełnianej przezeń na polu walki. Egzemplarz tej właśnie książki możecie wygrać w naszym konkursie.
2013-08-17

Znamy szczęśliwców, którzy wygrali wejściówki na Air Show 2013

Znamy już nazwiska 4 osób, które wygrały w naszym konkursie wejściówki na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show w Radomiu.
2013-08-16

Ostatnia szansa na bilet na Air Show

Dzisiaj mamy dla Was ostatnie pytanie konkursowe, a także ostatnią szansą na zdobycie wejściówki na niedzielne pokazy Air Show 2013 w Radomiu. Wystarczy znać prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie.
2013-08-15

Wygraj bilet na Air Show 2013 w Radomiu

Dzisiaj kolejna szansa dla wszystkich naszych czytelników na zdobycie wejściówki, tym razem na niedzielne pokazy Air Show 2013 w Radomiu. Wystarczy znać prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie.
2013-08-14

Do wygrania kolejny bilet na Air Show 2013 w Radomiu

Dzisiaj druga szansa dla wszystkich naszych czytelników na zdobycie wejściówki na sobotnie pokazy Air Show 2013 w Radomiu. Wystarczy być naszym fanem na Facebooku i znać prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie … oraz mieć odrobinę szczęścia.
2013-08-13

Wygraj bilet na Air Show 2013 w Radomiu

Air Show 2013 w Radomiu zbliża się wielkimi krokami. Od dziś, przez 4 kolejne dni, będziemy mieli dla Was do wygrania wejściówki na te niezwykłe pokazy. Życzymy powodzenia!
2013-05-13

Sprawdź, czy książka Dana Hamptona VIPER PILOT F-16 trafi właśnie do CIEBIE!

Pierwszy konkurs specjalny w 2013 r. dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz tak liczny udział w naszej zabawie konkursowej.
2013-04-29

WYGRAJ książkę Dana Hamptona VIPER PILOT F-16

Książka Viper Pilot F-16 jest pasjonującą relacją wspomnień lotniczych jednego z najgroźniejszych i najskuteczniejszych pilotów F-16 - Dana Hamptona. Autor, opisując swoją historię, przekazuje czytelnikowi wiedzę na temat szkoleń amerykańskich pilotów i szczegółów misji bojowych, które z wiadomych przyczyn są tajne. Mamy dla Was do wygrania 5 egzemplarzy tej książki wraz z autografem Dana Hamptona.
2013-01-02

Rozstrzygnięcie konkursu – Antki na Waszych zdjęciach.

Skończył się rok, a wraz z nim poznaliśmy zwycięzców naszego ostatniego w 2012 roku konkursu specjalnego. Z Nowym Rokiem, chcemy ich ogłosić i nagrodzić.
2012-12-18

Głosowanie - Antki na Waszych zdjęciach!

W związku z odejściem ze służby w Siłach Powietrznych ostatnich samolotów An2, przygotowaliśmy dla Was konkurs specjalny.
2012-12-17

Sprawdź czy WYGRAŁEŚ książkę Atlas nieba!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Zwycięzcy zabawy otrzymują poradnik Atlas nieba autorstwa Stefana Steipa.
2012-12-13

Rozstrzygnięcie konkursu związanego z książką Roberta Zawady!

Nasz weekendowy konkurs specjalny czas rozstrzygnąć. Znamy już dwoje zwycięzców, którzy dostaną od nas książkę autorstwa Roberta Zawady: Związane skrzydła.
2012-12-06

Rusza kolejny KONKURS – Wygraj książkę Atlas nieba

Interesują cię gwiazdy? Obiekty i zjawiska, które można zaobserwować na niebie? Zostań posiadaczem poradnika „Atlas nieba” autorstwa Stefana Seipa i poznaj tajniki podniebnego świata.
2012-12-04

Mikołajkowy konkurs specjalny - ogłaszamy wyniki.

Wszystkim uczestnikom pięcioetapowego konkursu specjalnego, serdecznie dziękujemy za wytrwałość i zaangażowanie, a zwycięzcom – równie serdecznie gratulujemy mikołajkowego prezentu, który sobie sami sprawili.
2012-11-21

Już wiemy, kto otrzyma książki autorstwa Hanny Bednarek.

Laureatami konkursu, w którym nagrodą główną była książka Hanny Bednarek: Czy piloci ulegają złudzeniom percepcyjnym? Poznawcze uwarunkowania dezorientacji przestrzennej, zostały dwie osoby, które najpełniej odpowiedziały na postawione przez nas pytanie.
2012-11-21

Rozstrzygnięcie konkursu: Chcesz zostać pilotem? Dzięki nam masz taką szansę!

Ilość odpowiedzi konkursowych, a zwłaszcza ilość poprawnych odpowiedzi, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Zwycięzcą mogła zostać tylko jedna osoba, ale wraz z Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego TARGOR FLIGHT CLUB, mamy niespodziankę dla wszystkich uczestników tej wspólnej lotniczej zabawy.
2012-11-07

Konkurs - do wygrania książka Hanny Bednarek

Jakie błędy popełniają piloci? Dlaczego ulegają oni złudzeniom wzrokowym? Czy dezorientacja przestrzenna zawsze prowadzi do katastrofy lotniczej? To pytania, które nurtują wielu z nas, a na które zwycięzcy naszego konkursu mogą wkrótce poznać odpowiedzi.
2012-11-05

Konkurs o Dywizjonie 303 rozstrzygnięty

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, za co dziękujemy. Nie mniejszym zapewne, będzie się cieszyła lista szczęśliwców, którzy otrzymają książki autorstwa Richarda Kinga Dywizjon 303. Walka i codzienność oraz upominki od portalu.
2012-10-23

Dywizjon 303. Walka i codzienność - konkurs

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania dotyczące legendarnego Dywizjonu 303 i mieć trochę szczęścia, by stać się posiadaczem książki autorstwa Richarda Kinga Dywizjon 303. Walka i codzienność.
2012-10-17

Chcesz zostać pilotem? Dzięki nam masz taką szansę!

Kochasz wszystko co jest związane z lotnictwem? Marzysz o zostaniu pilotem? Teraz portal lotniczapolska.pl oraz Ośrodek Szkolenia Lotniczego TARGOR FLIGHT CLUB dają ci taką szansę. Weź udział w naszym konkursie i wygraj miejsce na kursie teoretycznym do PPL(A).
2012-07-13

Lotniczy QUIZ - znamy zwycięzców

Wspólnie z firmą GTI Travel Poland wyłoniliśmy zwycięzców w naszym lotniczym Quizie. Do wygrania były dwa modele samolotów linii Sky Airlines.
2012-06-13

Wyniki konkursu - Polskie szybowce 1945-2011. Problemy rozwoju.

Redakcja portalu lotniczapolska.pl wspólnie z Wydawnictwem SCG rozstrzygnęła kolejny lotniczy konkurs. Do szczęśliwych zwycięzców trafią wkrótce trzy egzemplarze książki „Polskie szybowce 1945-2011. Problemy rozwoju”.
2012-03-14

Sierra Alfa – sprawdź kto wygrał lotniczy t-shirt

Wczoraj o północy zakończył się konkurs organizowany przez redakcję portalu lotniczapolska.pl oraz producenta gadżetów lotniczych firmę Sierra Alfa. Zobacz czy jesteś wśród zwycięzców.
2012-01-18

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Zobaczcie kto zwyciężył w konkursie lotniczym organizowanym przez portal lotniczapolska.pl oraz firmę Ratownictwo i Edukacja z Krakowa.
2012-01-11

Lotnicza Historia Ziemi Pilskiej – zobacz czy wygrałeś!

Konkurs portalu lotniczapolska.pl oraz Wydawnictwa Stratus, w którym główną nagrodą były trzy egzemplarze książki „Lotnicza Historia Ziemi Pilskiej 1910 – 1945”, dobiegł końca. Zobacz czy jesteś wśród zwycięzców.
2011-12-13

Lotniczy Kalendarz 2012 – konkurs zakończony

Redakcja portalu lotniczapolska.pl wspólnie z Wydawnictwem SCG rozstrzygnęła konkurs, w którym główną nagrodą były dwa Lotnicze Kalendarze na 2012 roku.
2011-10-13

Sprawdź czy gra 303 trafi w twoje ręce

Znamy już zwycięzców konkursu Bitwa o Wielką Brytanię – wygraj grę 303. Sprawdź czy jedna z pięciu gier Instytutu Pamięci Narodowej trafi w twoje ręce.
2011-09-21

Zegarki Lorus – konkurs zakończony

Wczoraj o północy zakończył się kolejny lotniczy konkurs. Sprawdź czy jesteś wśród zwycięzców jednego z dwóch zegarków marki LORUS!
2011-08-25

Sierra Alfa – konkurs rozstrzygnięty

Konkurs redakcji portalu lotniczapolska.pl oraz producenta gadżetów lotniczych Sierra Alfa dobiegł końca. Sprawdź czy jesteś wśród zwycięzców jednej z pięciu unikatowych koszulek.
2011-08-16

Air Babylon – konkurs rozstrzygnięty

Redakcja portalu lotniczapolska.pl rozstrzygnęła konkurs organizowany wraz z Wydawnictwem Pascal. Zobacz czy udało Ci się wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki „Air Babylon” autorstwa Imogeny Edwards-Jones.
2011-07-12

Katastrofy Awarie Uszkodzenia – książki rozdane

Wczoraj (11 lipca) dobiegł końca konkurs portalu lotniczapolska.pl oraz Wydawnictwa LAF, w którym do wygrania były trzy egzemplarze książki „Katastrofy Awarie Uszkodzenia w polskim lotnictwie wojskowym 1961-1970”. Zobacz czy udało ci się wygrać.
2011-06-20

Radom Air Show – zakończenie konkursu

Konkursu portalu lotniczapolska.pl oraz biura organizacyjnego Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Radom Air Show– 2011 dobiegł końca. Zobacz czy nie ma cię na liście zwycięzców.
2011-06-13

Wejściówki na wernisaż wystawy „Wzlecieli ponad chmury”- rozdane!!!

16 czerwca w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wernisaż wystawy „Wzlecieli ponad chmury”, organizowanej przez Instytutu Lotnictwa. Poznaj zdobywców 5 wejściówek.
2011-04-08

Wyjazd na Aero Friedrichshafen - sonda zakończona

Przez ostatni tydzień nasi czytelnicy oddawali głosy na materiały nadesłane w ramach konkursu, którego główną nagrodą jest wyjazd z ekipą portalu lotniczapolska.pl na targi Aero Friedrichshafen.
2011-03-22

Odwiedź z nami targi Aero Friedrichshafen!

Jesteś entuzjastą General Aviation i fanem portalu lotniczapolska.pl? Umiesz pisać o swojej pasji? Jeżeli tak, to masz wszystko, żeby razem z nami spędzić czas na targach Aero Friedrichshafen.
2011-01-05

Atlas Niezwykłych Chmur rozdany!

W ostatnim konkursie specjalnym ogłoszonym na stronach portalu pytaliśmy o opis zjawiska widocznego na zdjęciu. Dzisiaj nadszedł czas rozstrzygnięcia zagadki i konkursu.
2010-12-08

Kalendarze Szybowcowe 2011 rozdane!

Konkurs z wiedzy o polskich szybowcach, w których główną nagrodą był Kalendarz Szybowcowy na rok 211 został rozstrzygnięty.
2010-11-24

Wygraj Najlepsze Samoloty Świata - konkurs rozstrzygnięty

Najlepsze samoloty świata to zbiór doświadczeń ludzi, pilotujących najbardziej spektakularne, najsilniejsze, najniebezpieczniejsze maszyny latające, od wczesnych myśliwców odrzutowych z generacji F-86 Sabre i MiG-15, po dzisiejsze F-22 Raptor i Eurofighter.
2010-11-08

Chłopcy z bombowców w Twojej bibliotece - rozstrzygnięty

Chłopcy z bombowców to napisana z rozmachem, ale i skrupulatnością dokumentalisty książka poświęcona najbardziej niedocenianej brytyjskiej formacji II wojny światowej - lotnictwu bombowemu. Autor śledzi jego historię, odnotowuje porażki i sukcesy, mówi o taktyce i dowódcach, podnosi problemy moralne towarzyszące dywanowym nalotom na niemieckie miasta, ale cały czas na pierwszy plan wysuwa największych bohaterów - członków załóg.
2010-10-26

Finał Odleć z WITTCHEN rozstrzygnięty

Po dwóch tygodniach głosowania konkurs Odleć z WITTCHEN został rozstrzygnięty.
2010-09-08

Odleć z WITTCHEN

Sezon urlopowy powoli dobiega końca. Niektórzy mają już za sobą letnie wojaże, inni dopiero odliczają dni do upragnionego wypoczynku. Dla nich wszystkich, a w szczególności dla pilotów, którzy pomagają realizować podróżnicze marzenia lotniczapolska.pl przygotowała specjalny konkurs. Do wygrania są najwyższej jakości produkty marki WITTCHEN.
2010-10-04

Port Lotniczy w Twoim Obiektywie rozstrzygnięty

Po blisko 3 miesiącach nadsyłania zdjęć do konkursu Port Lotniczy w Twoim Obiektywie, został wyłoniony zwycięzca.
2010-07-08

Konkurs fotograficzny - Port Lotniczy w Twoim obiektywie.

Lato w pełni, odliczamy dni do upragnionego wypoczynku. Dni, zmieniają się w godziny, walizki spakowane, jeszcze tylko chwila dzieli nas od wejścia na pokład samolotu.
2010-09-13

Wygraj samoloty bojowe II wojny światowej - konkurs rozstrzygnięty

Już znamy zwycięzców konkursu, którzy zdobędą najnowszą książkę autorstwa Andrzeja Zasiecznego "Samoloty bojowe II wojny światowej".
2010-09-01

Zwycięzcy Bitwy o Anglię

Konkurs Bitwa o Anglię dobiegł końca. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, otrzymaliśmy setki odpowiedzi. Nagrodzonych zostanie jednak tylko 10 osób.
2010-08-16

Powalcz w Bitwie o Anglię - rozstrzygnięty

Chcesz poczuć się jak pilot Spitfire'a w historycznej Bitwie o Anglię? Przeczytać relacje z bitwy dzień po dniu, zobaczyć zapisy z książek pilotów, czy zdjęcia z tamtego okresu? Już dziś jest to możliwe, wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie w którym do wygrania są książki Patricka Bishopa Bitwa o Anglię.
2010-08-16

Współczesne śmigłowce bojowe - konkurs rozstrzygnięty

Konkurs Współczesne śmigłowce bojowe, który ogłosiliśmy na naszym portalu 5 sierpnia, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników. Mimo tak licznego udziału, prawidłowych odpowiedzi nie padło tak wiele.
2010-08-05

Współczesne śmigłowce bojowe - konkurs rozstrzygnięty

Właśnie do sprzedaży trafiła nowa książka wydawnictwa www.almapress.com.plWspółczesne Śmigłowce Bojowe, której patronem medialnym jest Lotniczapolska.pl. W związku z tym dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs specjalny.
2010-07-29

Laser uskrzydla - konkurs rozstrzygnięty.

14 czerwca na naszym portalu wystartował konkurs Laser uskrzydla w którym do wygrania była laserowa korekcja wzroku. Po ponad miesięcznej batalii poznaliśmy zwycięzcę.
2010-07-15

Laser uskrzydla - wytypuj zwycięzcę

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu organizowanego przez Krakowskie Centrum Okulistyki ZOOPTICA. Teraz to Ty możesz zdecydować, kto zdobędzie nagrodę główną - zabieg laserowej korekcji wzroku.
2010-06-14

Laser uskrzydla - wygraj laserową korekcję wzroku!

Uwaga miłośnicy lotnictwa borykający się z wadami wzroku utrudniającymi realizację Waszych lotniczych pasji. Wspólnie z Kakowskim Centrum Okulistyki ZOOPTICA startujemy z konkursem Laser uskrzydla, w którym do wygrania będzie wyjątkowa nagroda - LASEROWA KOREKCJA WZROKU.
2010-06-22

Wygraj bilet na VII Małopolski Piknik Lotniczy - konkurs rozstrzygnięty!

Organizatorzy VII Małopolskiego Pikniku Lotniczego przygotowali moc atrakcji. Pokazy akrobacji, niesamowita wystawa statyczna, to tylko niektóre z nich. Ty również możesz tam być!
2010-05-31

Dziecięce marzenia - konkurs rozstrzygniety!

Z okazji Dnia Dziecka lotniczapolska.pl organizuje konkurs dla swoich najmłodszych czytelników. Jeżeli Twoja pociecha interesuje się lotnictwem, to koniecznie prześlij do nas zdjęcie, które przekona nas o jej podniebnych marzeniach.
2010-06-07

Góraszka – Konkurs specjalny!

Pierwsze 10 osób, które przyślą dzisiaj sms z hasłem "Góraszka" na numer 698 102 102 otrzyma wejściówki na XV Jubileuszowy Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2010.
2010-05-25

Bombowce Aliantów - Konkurs rozstrzygnięty!

Dla entuzjastów historii lotnictwa czasów II wojny światowej, przygotowaliśmy konkurs specjalny, w którym do wygrania jest książka BOMBOWCE ALIANTÓW 1939-1945. W przewodniku zamieszczono ponad 200 barwnych sylwetek oraz dane techniczne głównych typów samolotów, używanych przez siły lotnicze aliantów na europejskim teatrze działań wojennych w czasie II wojny światowej.
2010-05-18

Samoloty II Wojny Światowej - Konkurs rozstrzygnięty!

Wszystkich, których interesuje historia lotnictwa, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Samoloty II Wojny Światowej. Do wygrania jest podręczny leksykon prezentujący 300 najsłynniejszych samolotów z okresy II wojny światowej. Dokładny opis, kolorowe ilustracje, informacje o historii powstania i rozwoju każdego samolotu.
2010-05-10

Odrzutowe samoloty myśliwskie i wielozadaniowe - konkus rozstrzygnięty!

Wszystkich miłośników lotnictwa wojskowego, a dokładnie odrzutowych samolotów myśliwskich i wielozadaniowych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Odrzutowe samoloty myśliwskie i wielozadaniowe".
2010-04-27

Wygraj Wielką Księgę Chmur - Konkurs rozstrzygnięty!

Chmury, odzwierciedlają dynamikę atmosfery, od małych wirów konwekcyjnych do wielkoskalowych ruchów wstępujących związanych z niżami i układami frontowymi. Ciągłe zmiany warunków atmosferycznych sprawiają, że mają różne kształty i kolory.
2010-04-19

Konkurs Wings of Prey - Skrzydła Chwały mogą być Twoje! Konkurs rozstrzygnięty

Chcesz poczuć się jak pilot słynnego Dywizjonu 303? Wystarczy, że w jak najkrótszym czasie, poprawnie odpowiesz na trzy pytania konkursowe, a symulator Wings of Prey trafi do Ciebie!
2010-03-26

Konkurs z humorem - Ale odlot!

Nadejście wiosny , a co za tym idzie zbliżające się wielkimi krokami rozpoczęcie sezonu lotniczego, wprawia wszystkich miłośników lotnictwa w dobre samopoczucie. Aby podtrzymać ten pozytywny nastrój, przygotowaliśmy konkurs z humorem Ale odlot!
2010-01-27

Grupa Akrobacyjna Żelazny bez tajemnic (Konkurs już został roztrzygnięty)

Jesteś fanem Grupy Akrobacyjne Żelazny, jesteś na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i wydaje Ci się, że na temat Grupy wiesz wszystko?
2010-01-08

Zobacz samolot Świętego Mikołaja!

Nasi najmłodsi czytelnicy zasypali redakcję Lotniczej Polski swoimi rysunkami statku powietrznego Świętego Mikołaja.
2009-12-07

Namaluj statek powietrzny Św.Mikołaja!

Jeżeli Twoja pociecha interesuje się lotnictwem i lubi rysować, to śmiało może wziąć udział w naszym specjalnym konkursie. Do wygrania wyjątkowe książki lotnicze.
2009-10-19

Wejściówki na Salon Modelarstwa Hobby 2009, rozdane!

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy trzech szczęśliwców, którzy otrzymają podwójne bilety wstępu na wyjątkowe targi - Salon Modelarstwa Hobby 2009.
2009-09-01

Wyjątkowy konkurs - Lotnictwo z armią w tle

Uwaga pasjonaci lotnictwa i fotografii. Od 1 września rusza wyjątkowy konkurs fotograficzny pt. "Lotnictwo z armią w tle", organizowany przez portal www.lotniczapolska.pl oraz Magazyn Wojskowy ARMIA. Konkurs trwać będzie od 1 września 2009 do 31 stycznia 2010 roku. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu. Zapraszamy wszystkich chętnych!
2009-06-24

Wygraj bilety na VI Małopolski Piknik Lotniczy!

Moc atrakcji, pokazy akrobacji, wiele statków powietrznych z całego świata i niesamowita wystawa statyczna... Tak właśnie zapowiada się tegoroczny piknik lotniczy w Krakowie. Ty też możesz tam być! Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie i wyślesz nam odpowiedź na numer 698 102 102.
2009-06-01

Góraszka 2009 - bilety do wygrania - ROZSTRZYGNIĘTY

Przekonaj Nas, że to właśnie Tobie powinniśmy dać bilet na tegoroczny Piknik w Góraszce i wygraj podwójną wejściówkę!
2009-03-25

Konkurs "Mapa polskich lotnisk i lądowisk" ROZSTRZYGNIĘTY

Dziękujemy za pomoc przy tworzeniu najpełniejszej i najbardziej aktualnej mapy polskich lotnisk i lądowisk.
2008-06-16

Wygraj Atlas gwiazd! ROZSTRZYGNIĘTY

Lotnicza Polska oraz Wydawnictwo RM ponownie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Tym razem do wygrania jest "Atlas gwiazd".
2008-06-05

Góraszka – Konkurs specjalny! ROZSTRZYGNIĘTY

Pierwszych 10 osób, które przyślą dzisiaj sms z hasłem Góraszka” na numer 698 102 102 otrzyma wejściówki na XIII Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2008!
2008-05-15

Konkurs specjalny ROZSTRZYGNIĘTY

Lotnicza Polska oraz Wydawnictwo RM zapraszają do wzięcia udziału w konkursie! Do rozdania mamy 8 „Atlasów chmur” – praktycznych przewodników po świecie meteorologii.