2016-09-23

Kontrolerzy ruchu lotniczego poszukiwani!

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, instytucja zarządzająca ruchem na polskim niebie, kontynuuje proces rekrutacyjny kontrolerów ruchu lotniczego w Polsce. Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym szkoleniu, które rozpocznie się w drugim kwartale 2017 roku, powinni złożyć aplikację do końca października bieżącego roku.
2016-09-20

Airbus Group otwiera Uniwersytet Liderów

Grupa Airbus zainaugurowała 19 września w Tuluzie-Blagnac działalność głównego kampusu nowopowstałego Uniwersytetu Liderów – Leadership University, który wyróżnia się wyjątkową misją i międzynarodową strukturą.
2016-09-07

AZURA POLSKA poszerza możliwości produkcyjne

W pierwszą rocznicę ogłoszenia rozpoczęcia działalności na zeszłorocznych targach MSPO, spółka AZURA POLSKA, część holdingu NIMROD Group, poszerza swoje możliwości produkcyjne w związku z dynamicznymi planami montażu samolotów Airbus A350.
2016-09-05

Spotkanie rekrutacyjne Emirates w Warszawie

Emirates, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, kontynuuje proces rekrutacyjny w Polsce. Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Emirates, które odbędzie się 10 września w Warszawie, mogą przygotować się dzięki poniższym pięciu wskazówkom.
2016-08-31

AviationCV.com: Wzbij się w obłoki

Fotel pilota jest teraz dostępny dla mieszkańców Polski. Bez oszczędzania. Wiele osób na całym świecie codziennie podnosi oczy, by obserwować przecinające niebo samoloty – jedni kierowani zwykłą ciekawością, inni – pasją, której są w stanie poświęcić całe życie. Na pierwszy rzut oka i jak pokazują w hollywoodzkich filmach, wydaje się, że praca pilota wiąże się z przebywaniem w towarzystwie pięknych stewardes i zwiedzaniem najwspanialszych zakątków świata. Jednak rzeczywistość jest nieco inna. Ci, którzy chcą zrobić karierę w lotnictwie, powinni poświęcić kilka lat wytężonej nauce, przeznaczyć na to pięciocyfrową kwotę i spodziewać się, że w najbliższym czasie się zwróci. Jest alternatywa.
2016-08-30

Ryanair otworzył centrum IT we Wrocławiu

Dzisiaj we Wrocławiu Ryanair otworzył Travel Labs Poland – nowoczesne centrum IT. Linia przedstawiła także nowy rozkład lotów na lato 2017 z dwiema nowymi trasami do Lizbony i na Majorkę.
2016-08-24

Zobacz film i dołącz do załogi WIZZ

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, opublikowała swój pierwszy materiał filmowy opisujący pracę stewardów.
2016-08-22

Konkurs na Prezesa Zarządu Spółki Aero Partner

Rada Nadzorcza Aero Partner Sp. z o.o. ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu. Aero Partner Sp. z o.o. świadczy usługi zarządzania lotniskami lokalnymi oraz kompleksowe usługi doradcze na rzecz klientów z rynku lotnictwa ogólnego.
2016-07-11

Spotkanie rekrutacyjne Emirates w Warszawie

Linie Emirates kontynuują proces rekrutacyjny w Polsce. Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Emirates, które odbędzie się 16 lipca w Warszawie, mogą przygotować się dzięki poniższym pięciu wskazówkom.
2016-06-07

Kurs kandydatów na KRL w PAŻP

W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej rozpoczął się kolejny kurs kandydatów na kontrolera ruchu lotniczego.
2016-05-11

Spotkanie rekrutacyjne Emirates – wskazówki dla kandydatów

Linie Emirates kontynuują proces rekrutacyjny w Polsce. Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Emirates, które odbędzie się 13 maja w Warszawie, mogą przygotować się dzięki poniższym pięciu wskazówkom.
2016-05-07

Airbus pomaga młodym planować karierę i rozwój zawodowy

Airbus we współpracy z trzema stowarzyszeniami – Capital Filles, Passeport Avenir i NQT – organizuje forum na temat różnorodności społecznej i wspierania finansowo młodych ludzi z regionów zmarginalizowanych, które odbędzie się 3 maja w Tuluzie.
2016-04-27

Konkurs Airbus BizLab Toulouse - druga edycja

Po pierwszym udanym roku działalności od otwarcia w 2015 roku, Airbus BizLab Touluse zaprasza utalentowane i pomysłowe startupy do drugiej edycji konkursu na projekty.
2016-04-21

easyJet otwiera rekrutację

Linia easyJet ogłosiła rekrutację dla ponad 450 nowych pilotów oraz członków załogi pokładowej. Nabór pracowników rozpocznie się jeszcze tego lata.
2016-04-12

Konkurs na prezesa GSS Żar

Górska Szkoła Szybowcowa Żar ogłosiła konkurs na prezesa. Zajmujący to stanowisko Wiesław Ochmanek w marcu złożył rezygnację. Szkołą kierował rok, jego kadencja miała trwać cztery lata.
2016-03-23

Centrum szkolenia Airbusa w Indiach

Airbus zakłada centrum szkolenia pilotów i serwisantów w pobliżu Delhi. Ośrodek będzie własnością Airbus Group India, a szkolenia będą prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów Airbusa. Centrum pomieści m.in. cztery pełne symulatory lotu A320.
2016-03-22

Airbus BizLab wybiera startupy w Hamburgu i Bangalore

Airbus BizLab wybrał startupy w Hamburgu i Bangalore, które przedłożyły propozycje projektów do akceleratorów biznesu. Wybrane startupy będą współpracować z licznymi ekspertami Airbusa w różnych dziedzinach i korzystać z wiedzy najodpowiedniejszego mentora.
2016-03-17

Ponad 700 Polaków w Emirates. Będą kolejne rekrutacje

Emirates, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, 29 marca po raz kolejny przeprowadzi spotkania rekrutacyjne z kandydatami z Polski. Dni Otwarte są okazją, aby przekazać CV zespołowi rekrutacyjnemu Emirates i rozpocząć proces, który może być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych.
2016-03-14

LOT w czołówce najatrakcyjniejszych pracodawców

LOT zajął drugie miejsce w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców plebiscytu Randstad Awards 2016. Bogata oferta szkoleń, atrakcyjność wynagrodzeń oraz przyjazna atmosfera pracy, sprawia, że każdego roku LOT jest wymarzonym pracodawcą dla coraz większej liczby osób.
2016-03-01

Fotele do śmigłowców AH z Łodzi

Biuro projektów Airbus Helicopters wraz z Politechniką Łódzką pracują nad fotelami lotniczymi nowej generacji, które będą produkowane przez nowo otwartą fabrykę Azurę Polska w Łodzi. Fotele mają szansę trafić do wszystkich śmigłowców produkowanych przez Airbus Helicopters.