2016-11-29

Zagłosuj na Michała i Marcina Wieczorków

Piloci Aeroklubu Krakowskiego – Michał i Marcin Wieczorkowie zostali wytypowani przez kapitułę Dziennika Polskiego do Jubileuszowego XXV plebiscytu 10 Asów Małopolski.

Aby zagłosować, wystarczy wysłać SMS o treści AS.35 pod numer 72355 (koszt 2,46zł z VAT).

Krakowscy piloci rywalizują z gwiazdami sportu, konkurencja jest spora, jednak ich kolejny wyczyn zasługuje na wsparcie! Pokażmy, że lotnicza brać jest silna i może przebić się wśród popularnych dyscyplin sportowych. Warto dodać, że na razie piloci znajdują się w czołówce! Głosować można do 5 grudnia! Więcej informacji na stronie www.dziennikpolski24.pl

W 2016 r. załoga kuzynów zdobyła indywidualne Vice Mistrzostwo Świata w Lataniu Rajdowo-Nawigacyjnym w klasie Unlimited oraz srebrny medal drużynowy (XX WRFC w Portugalii, Santa Cruz). Dołożyli do tego Rajdowo-Nawigacyjne Mistrzostwo Polski i 1 miejsce w Pucharze Polski. Ponadto Michał wygrał drugi raz z rzędu Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki, a Marcin zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Lataniu Precyzyjnym!

Spośród 40 sportowców zostanie wyłoniona najlepsza dziesiątka sportowa. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia w krakowskim hotelu Galaxy. Nadmienimy tylko, że w przeciągu całej historii plebiscytu Dziennika Polskiego nasi zawodnicy zawsze znajdowali uznanie kapituły sportowej za najwyższe osiągnięcia sportowe na arenie międzynarodowej. Laureatami 10 Asów Małopolski byli m.in. Krzysztof Lenartowicz, Marian Wieczorek, Wacław Wieczorek i Krzysztof Wieczorek.

Źródło: Aeroklub Krakowski

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię