2016-12-15

Wystawa i konkurs modeli w Mińsku Mazowieckim

W dniach 28-29 stycznia przyszłego roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przełom” zaprasza do Mińska Mazowieckiego na III Wystawę i Konkurs Modelarski.

Organizatorem III Wystawy i Konkursu Modelarskiego w Mińsku Mazowieckim jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przełom”. Impreza odbędzie się w dniach 28-29 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Miejskich nr 1 (przy ul. Kopernika 9). Honorowy patronat nad wystawą objął burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski.

Celem wystawy jest popularyzacja modelarstwa, zainteresowań technicznych i historycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wystawa połączona z konkursem modelarskim ma charakter otwarty. Do udziału organizatorzy zapraszają modelarzy indywidualnych i zrzeszonych w klubach i modelarniach. Liczba i wiek uczestników jest nieograniczona.

Modele zgłoszone do konkursu oceni komisja wg zasady „podoba się – nie podoba się”. Dla najlepszych modelarzy w grupach juniorów i seniorów biorących udział w konkursie zostaną przyznane dyplomy i medale. Nagrody, jakie będzie można zdobyć w Mińsku Mazowieckim, to m.in. Puchar Prezesa Zarządu – Grand Prix, Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki za najładniejszy model wystawy Grand Prix Publiczności, Puchar Zastępcy Prezesa Zarządu ds. ekonomicznych za najładniejszy model kartonowy i Puchar Zastępcy Prezesa Zarządu ds. GZM za najładniejszy model plastikowy.

Program wystawy:

 • 28 stycznia (sobota)
  godz.10.00-14.00 – przyjmowanie modeli
  godz.10.00-18.00 – wystawa, głosowanie
 • 29 stycznia (niedziela)
  godz.10.00-14.00 – wystawa
  godz.10.00-13.00 – głosowanie
  godz.14.00 – zakończenie wystawy, rozdanie nagród

 • Po zakończeniu wystawy ok. godz.14:45 – rozpoczęcie wydawania modeli.

  Więcej informacji na stronie www.smprzelom.pl
  red

  Ocena:  
  ( 0 )      nie oceniany
    Opinii:  

  0

    

  Dodaj swoją opinię