2017-03-10

Wizz Air uruchamia WIZZ Youth Challenge

Linia Wizz Air ogłosiła uruchomienie pierwszej edycji WIZZ Youth Challenge, międzynarodowego konkursu dla studentów, który będzie doskonałą okazją dla następnej generacji menedżerów do zdobycia doświadczenia zawodowego w biznesie. Główną nagrodą w konkursie jest nielimitowany roczny dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń WIZZ.

Adresatami konkursu poświęconego tematyce lotniczej i marketingowej są studenci studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Aby wziąć w nim udział należy w kompletny sposób wypełnić kwestionariusz dostępny na stronie wizzair.com, a następnie wysłać go pod adres: wizzyouthchallenge@wizzair.com. Termin rejestracji upływa 5 kwietnia 2017 roku.

7 kwietnia 2017 roku wszystkie zgłoszone zespoły otrzymają zadanie typu „case study”, a także szczegółowe wytyczne oraz materiały. Termin nadsyłania prac mija 21 kwietnia 2017 roku. Autorzy najlepszych prac zostaną wybrani przez wewnętrzny zespół oceniający WIZZ i zaproszeni do wzięcia udziału w finale „na żywo” organizowanym 18 maja 2017 roku w Budapeszcie. Finaliści zaprezentują swoje prace przed jury WIZZ Youth Challenge, składającym się z członków kierownictwa Wizz Air oraz zewnetrznych ekspertów.

Członkowie zwycięskiego zespołu otrzymają roczny nieograniczony dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń WIZZ składającej się obecnie z ponad 500 tras z 28 baz łączących 138 lokalizacji w 40 krajach. Nagrodą dla zdobywców 2. i 3. miejsca będą bilety lotnicze w obie strony.

Więcej informacji o konkursie WIZZ Youth Challenge jest dostępnych na stronie wizzair.com.

Jako największa linia niskokosztowa w Europie Środkowo-Wschodniej, Wizz Air z dumą stwarza wiele możliwości zarówno dla klientów oferując wysokiej jakości usługi w najniższych cenach, jak również dla utalentowanych członków załogi WIZZ dając im możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie. Dlatego z radością uruchamiamy program WIZZ Youth Challenge, który jest wyjątkową szansą dla nowego pokolenia menedżerów, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zdobywając jednocześnie wartościowe doświadczenie zawodowe oraz otrzymując cenne wskazówki od wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Wizz Air z wielkim zaangażowaniem wspiera studentów, których pasją jest marketing i lotnictwo. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z nimi podczas finału w Budapeszcie – powiedział Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air.

Źródło: Wizz Air

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię