2016-05-16

Szybowcowe Mistrzostwa Kobiet oraz RZS w Michałkowie

W lipcu na lotnisku w Michałkowie odbędą się organizowane przez Aeroklub Ostrowski Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet oraz Regionalne Zawody Szybowcowe Ostrów Glide.

W lipcu na lotnisku w Michałkowie odbędą się 22. Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Klub-A oraz 24. Regionalne Zawody Szybowcowe o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego w klasach Klub-B, Standard i Open +18m.

Organizujący zawody Aeroklub Ostrowski na zgłoszenia udziału oraz opłacenie wpisowego czeka do 15 czerwca. Rejestracja zawodników odbędzie się 14 lipca.

Od 12 lipca na aeroklubowym lotnisku będzie trwać oficjalny trening, a 14 lipca wieczorem odbędzie się odprawa inauguracyjna przez zawodami. 15 lipca, po ceremonii otwarcia, rozpocznie się rozgrywanie konkurencji. Rywalizacja zawodników potrwa do 23 lipca, tego dnia nastąpi też ogłoszenie oficjalnych wyników i zakończenie zawodów (jeżeli jednak po 23 lipca do rozegrania zawodów brakować będzie jednej konkurencji, zostanie ona rozegrana w dniu rezerwowym 24 lipca; wówczas ceremonia zakończenia mistrzostw odbędzie się niezwłocznie po opublikowaniu wyników).

Więcej informacji na stronie Aeroklubu Ostrowskiego oraz Ostrów Glide.
red

Ocena:  
( 6 )      znakomity :)
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-01-25 07:32:59 ~~CaseyVon~~

wh0cd769749 clomid cost levitra robaxin phenergan