2016-03-31

Szkolenie szybowcowe w Mielcu

Aeroklub Mielecki zaprasza na teoretyczne szkolenie szybowcowe do licencji pilota szybowcowego SPL. Szkolenie prowadzone w trybie weekendowym odbędzie się w kwietniu i maju.

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe do licencji pilota szybowcowego SPL.

Szkolenie odbędzie się w miesiącach kwiecień-maj 2016 roku. Będzie trwać od połowy kwietnia do końca maja. Szkolenie odbędzie się w systemie weekendowym. Wykłady będą prowadzone w siedzibie Aeroklubu Mieleckiego, tj. przy ul. Lotniskowej 14 w Mielcu (lotnisko).

Program szkolenia obejmuje 60 godzin wykładów i ćwiczeń. Szkolenie kończy się zaliczeniem egzaminu i wydaniem zaświadczenia, które jest niezbędne do rozpoczęcia szkolenia praktycznego. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia teoretycznego jest zgodnie z przepisami PART FCL – obowiązującymi na terenie UE.

Aeroklub wszystkich chętnych prosi o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać na stronie aeroklub.mielec.pl w zakładce: Szkolenie > szybowcowe.

Wypełniony formularz należy dostarczyć bądź przesłać do biura aeroklubu. Więcej informacji na stronie aeroklub.mielec.pl

Źródło: Aeroklub Mielecki

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię