2014-06-16

Szkolenie paralotniowe w czerwcu – Pińczów

Kolejne szkolenie dwuetapowe planujemy w okresie 16-22.06.2014. Zapraszamy wszystkich chętnych na pełne szkolenie dwuetapowe przygotowujące do egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotni.

Szkolenie odbędzie się na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie, przepięknie położonego między zalewem Pińczowskim a rzeką Nidą. W trakcie 7 dni realizujemy dwuetapowy program szkolenia obejmujący pełny zakres czynności lotniczych objętych tym programem. Warunkiem koniecznym do ukończenia szkolenia w podanym terminie jest pogoda (6 dni lotnych).

TOP Szkoła Paralotniowa powstała w 2008 roku. Została założona przez Wojtka "Trolla" Łuczyńskiego po odejściu ze Szkoły Bezpiecznego Latania której był wieloletnim współwłaścicielem i instruktorem. Siedziba szkoły mieści się w Rybarzowicach, miejscowości położonej 5km od Szczyrku i Skrzycznego i 10km od Międzybrodzia Żywieckiego z jego górą Żar. Główny profil szkoły to szkolenia paralotniowe w górach oraz za wyciągarką, szkolenia PPG i PPGG oraz turystyczne i szkoleniowe paralotniowe wyjazdy zagraniczne. Jako jedyna szkoła w Polsce prowadzimy szkolenia podstawowe również zagranic. Korzystamy z terenów szkoleniowych na Ukrainie, w Maroko oraz w krajach Unii Europejskiej, Austrii, Słowenii czy Hiszpanii.

Jesteśmy przedstawicielem doskonałej austriackiej firmy produkującej paralotnie i osprzęt, TEAM5, najlepszego Polskiego producenta paralotni, światowego lidera w projektowaniu i produkcji paralotni napędowych samostatecznych i nie tylko, firmy DUDEK , oraz światowego lidera w produkcji uprzęży, kultowego francuskiego KORTELA.

Naszym atutem jest niewątpliwie ogromna wiedza związana z miejscami do latania w całej Europie i nie tylko. Łącząc tą wiedzę z wieloletnim doświadczeniem w pracy instruktorskiej, praktycznym lataniem rekreacyjnym i sportowym jesteśmy w stanie zabrać Was bezpiecznie na latanie pod każdą szerokością geograficzną.

Mając siedzibę w Beskidach szkolenia górskie do ETAPU I prowadzimy na stokach w okolicach Szczyrku oraz na stokach na Słowacji. Szkolenia za wyciągarką, szkolenia PPG oraz szkolenia PPGG prowadzimy w Pińczowie korzystając z gościnności Regionalnego Aeroklubu Pińczowskiego.

W Pińczowie również zdecydowaliśmy się na utworzenie CENTRUM TESTOWEGO DUDKA. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy miejsce gdzie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można przetestować prawie każdy model paralotni DUDEK PARAGLIDERS. Nie przypadkowo stworzyliśmy Centrum w Pińczowie. Prawie centralne położenie, blisko Kielc i Krakowa, okolica wręcz tryskająca pięknem krajobrazu z meandrami Nidy na czele, to wymarzone wręcz miejsce do lotów z napędem zarówno dla pilotów jak i dla osób szkolących się do lotów na paralotni i motoparalotni.

Źródło: TOP Szkoła Paralotniowa

Ocena:  
( 5 )      dobry
  Opinii:  

6

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2015-02-17 05:49:38 ~~Capatin~~

smooth automobile insurance quotes add automobile insurance insurance car situations policy auto insurance quote insurance things order prednisone online infection cultures individual needs cheap california car insurance less expensive course small business insurance cost estimate manage ventilated cheap home insurance in texas lawsuit dollars carinsurance male above particles doxycycline order often students every life insurance quotes stocks bonds

Utworzony: 2015-01-21 14:23:36 ~~Jawan~~

właściwość :after pochodzi z CSS2, jest wsierpana nawet przez IE8, wraz nią content wykorzystujące attr(). W związku z tym, raczej powinno działać wszędzie bez problemu.Rzeczywiście samo pokazanie adresu e-mail (przed zamianą na klikalny link) można jeszcze dorobić w js, sprawdzając uprzednio wsparcie przeglądarki dla rozwiązania opartego na css. http://gwokgpxlv.com cotwdjurgvj [link=http://rbejqn.com]rbejqn[/link]

Utworzony: 2015-01-21 00:53:25 ~~Kayo~~

Ja stosuję prssotzy sposf3b, ale jest to pf3łśrodek. Odwracam mail z użyciem string reverese po stronie php, a z użyciem CSS na stronie go ponownie odwracam. W ten sposf3b boty widzą wersję z małpą ale muszą go same odwrf3cić. Najczęściej tego nie robią Problemem jest fakt, że wyszukiwarki też No i prf3ba copy-paste rf3wnież się kończy jak dla botf3w User musi albo sam sobie tekst odwrf3cić, albo przepisać