2014-06-27

Szkolenie operatorów UAVO

Firma FlyTech Solutions zaprasza na kurs teoretyczny operatora UAVO - bezzałogowych statków powietrznych.

Szkolenie odbywa się w grupach 6 osobowych i trwa 5 dni. Termin uzależniony jest od zebrania odpowiedniej liczby uczestników. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym. Koszt szkolenia wynosi 990 zł brutto / 1 osobę. Kontakt z firmą FlyTech Solutions pod numerem telefonu: 514 446 933 lub pod adresem e-mail: office@flytechuav.com

Program szkolenia zgodny z wymaganiami Urzędu Lotnictwa Cywilnego - Nauczymy Cię w jaki sposób współpracować z organami kontroli ruchu lotniczego, jak planować loty BSL, czym jest przestrzeń powietrzna i jakich reguł należy przestrzegać w powietrzu.

Profesjonalna kadra instruktorska - zespół instruktorów składa się z: konstruktorów lotniczych, pilotów liniowych, instruktorów samolotowych oraz kontrolerów ruchu lotniczego - w takim gronie szybko odkryjesz tajniki lotnictwa bezzałogowego.

Nowoczesne metody szkolenia - podczas szkolenia otrzymasz do dyspozycji starannie opracowane materiały dydaktyczne oraz dostęp do pomocy multimedialnych.O FlyTech Solution

FlyTech Solutions Sp. z o.o jest prężnie rozwijającą się firmą, która na potrzeby rynku cywilnego dostarcza innowacyjne, bezzałogowe statki latające. Zespół konstruktorów lotniczych, będących założycielami FlyTech składa się z absolwentów Politechniki Rzeszowskiej kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Ta młoda i dynamiczna grupa inżynierów z międzynarodowymi sukcesami w dziedzinie lekkich konstrukcji bezzałogowych, specjalizuje się w różnych dziedzinach lotnictwa, od programowania po konstrukcję i aerodynamikę. Doświadczenie zarówno krajowe jak i zagraniczne obejmujące projektowanie, wytwarzanie oraz testowanie w locie cywilnych samolotów bezzałogowych zapewni realizację indywidualnych rozwiązań zgodnych z potrzebami każdego Klienta.

Czytaj więcej o firmie na stronie: FlyTech Solutions
Źródło: FlyTech Solutions

Ocena:  
( 3 )      słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię