2012-02-17

Szkolenie na motolotnie i samoloty ultralekkie

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Krzysztof Jurkiewicz i zaprasza na szkolenie do świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego UAP i świadectwa kwalifikacji pilota motolotni PHGP.

Część teoretyczna kursu rozpoczyna się w niedzielę, 19 lutego 2012 roku o godzinie 09.00 w siedzibie Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim. Kolejne spotkania przewidziane są na 3 i 4 marca. W ramach kursu teoretycznego odbędzie się 49 godzin wykładów.

Szkolenie praktyczne rozpocznie się w kwietniu. Minimalna praktyka lotnicza do ubiegania się o egzamin na świadectwo kwalifikacji to 25 godzin nalotu w tym minimum 8 godzin nalotu samodzielnego. Kurs będzie prowadzony przez Krzysztofa i Przemysława Jurkiewiczów na samolocie Pipistrel Virus 912, Virus SW 100 oraz motolotni Tanarg Bionix 912 lub iXess GTE 912. Kurs praktyczny będzie prowadzony w Pruszczu Gdańskim oraz w Kuczwałach koło Torunia.

Szkoła zapewnia najnowocześniejsze samoloty ultralekkie i motolotnie oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, materiały szkoleniowe, dostęp do własnego lądowiska i możliwość zakwaterowania.

Wszelkie zgłoszenia należy kierować na adres mikrolot@mikrolot.pl .

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 502 150 838 lub 512 142 587.
bp

Ocena:  
( 79 )      nie oceniany
  Opinii:  

24

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2015-04-26 17:16:33 ~~Janusz~~

Proszę Państwa ta szkoła budzi wiele złych emocji tylko wśród zazdrośników i ludzi stanowczo niedowartościowanych. Nic dziwnego ponieważ Krzysztof i Przemysław do szkolenia używają najlepszych maszyn, mogą się poszczycić wieloma mistrzowskimi tytułami i ogromnym doswiadczeniem ...a to kole w oczy. Znam wielu pilotów którzy wyszli "spod ich reki" i chwalą sobie pełny profesjonalizm, świetny sprzęt jak i wspaniałą pomoc i "opiekę" nawet po wyszkoleniu. Ja z czystym sumieniem polecam! a zazdrośnikom radzę wziąć się do pracy nad sobą a nie robić złą opinię naprawdę świetnym fachowcom.

Utworzony: 2013-02-11 19:52:07 ~~Byly znajomy~~

Oszust jakich malo - stanowczo odradzam. Wystarczy jeden telefon do ULC Jurkiewicza zna tam kazdy i chetnie dzieli sie informacja na jego temat. Az dziw bierze ze ta menda otrzymuje przedluzenie certyfikatu szkolenia.

Utworzony: 2012-07-10 07:01:21 ~~Pilot~~

Oczywiscie Mikrolot nie ma uprawnien do szkolenia co mozna sprawdzic na stronie ULC. Poniewaz firma pozaciagala dlogow gdzie tylko mozna a Jurkiewicz chodzi po ULCu kanalami bo znaja go tam wszyscy jako oszusta i naciagacza trzeba bylo zalozyc nowa szkole pod nowym adresem. OSL to oczywiscie ta sama znana marka. Moze obecni na forum panowie Jurkiewiczowie (jak sie domyslam jedyni autorzy pozytywnych komentarzy) napisza czemu nie kontyuja pod marka Mikrolot.
Moze prokurator zainteresowal sie juz ta szkola.
Dzieki Bogu nie sa juz glownym dystrybutorem Pipistrela bo zlodzieje zarabiali jeszcze pieniadze na sprzedazy samolotow (w tym powypadkowych jako bezwypadkowych). Teraz przynajmniej to zrodlo dochodu wyschnie.
Kto planuje sie unichszkolic zycze powodzenia!

Utworzony: 2012-04-10 21:00:44 ~~Jarek~~

Witam Cie Student .

Nie mam po co isc do lekarza - to tylko kasa.
Chcialbym by oddal te kase ktora wzial odemnie i mojego kumpla za "zalatwienie Swiadectwa" - tak dla zasady!Znam tez takich ktorym "zalatwial" rejestracje i bylo tak samo.
Pozatym czytajac wpisy widze,ze w zasadzie peamy pisze ta sama osoba - mysle,ze to co napisal Heniek w komentarzu z 17.02.2012. to prawda.
Zastanow sie dlaczego TYKLO TA !!! szkola wzbudza tyle kontrowersji?
pozdrawiam Cie

Utworzony: 2012-04-02 08:13:21 ~~Marek~~

ja uczyłem się latać z panem krzysztofem na aeroprakcie. nie jestem najmłodszy i miałem obawy że nie nauczę się. ale pan krzysztof nauczył i mnie. to bardzo dobry nauczyciel fajny człowiek