2014-02-18

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na pilotów, szybowników i motolotniarzy

Aeroklub Łódzki organizuje spotkanie informacyjne dla kandydatów, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z samolotami, szybowcami i motolotniami.

Aeroklub Łódzki zaprasza na szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji pilota samolotowego, szybowcowego oraz do świadectwa kwalifikacji pilota motolotniowego.

Planowany termin spotkania informacyjnego w dniu 23.03.2014 o godz. 10:00 w siedzibie Aeroklubu Łódzkiego.

Wykłady teoretyczne stacjonarne rozpoczną się 5 kwietnia 2014 roku.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kontakt: tel: 508 402 949; 42 684 35 50, e-mail: sekretariat@aeroklub-lodz.pl

W szczególności zapraszamy wszystkich miłośników awiacji na szkolenie motolotniowe, które w Polsce odbywa się niestety bardzo rzadko. Swoją przygodę w Aeroklubie Łódzkim rozpoczynał m.in. wybitny pilot motolotniowy Zbigniew Czerwik.

Zbigniew Czerwik jest znakomitym pilotem motolotniowym oraz cenionym instruktorem o najwyższych kwalifikacjach. Należy do pionierów lotniarstwa i motolotniarstwa w Polsce. Jest wielokrotnym uczestnikiem zawodów motolotniowych, w tym wielu edycji Mistrzostw Polski. Zbigniew Czerwik to także autentyczny, niestrudzony społecznik, lider środowiskowy, członek honorowy Aeroklubu Łódzkiego. Zbigniew to serdeczny, życzliwy Kolega, a jednocześnie wymagający egzaminator. Pomimo tego, że Zbigniew jest prawdopodobnie najstarszym motolotniarzem w Polsce, jego nadzwyczajna aktywność lotnicza jest inspiracją dla wielu – nie tylko uczniów, ale także doświadczonych pilotów. Jego fachowość autorytet, życzliwość, skromność i osobista kultura mogą stanowić wzór postawy dla każdego, nie tylko w motolotniarstwie.
as

Ocena:  
( 2 )      bardzo słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię