2014-05-12

Sezon paralotniowo-szkoleniowy trwa w najlepsze

W szkole paralotniowej Fly 2 Live sezon szkoleniowy trwa w najlepsze. Zainteresowanie sportem paralotniowym tej wiosny jest bardzo duże.

Za nami trzy szkolenia paralotniowe w Lesznie – wszyscy kursanci bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Było intensywnie ale wesoło. Towarzyszyło nam zmęczenie ale i ogromna radość. Z tego co donoszą nam nasze gołębie pocztowe – nasi nowi adepci myślą cały czas o lataniu i czekają na kolejne podniebne przygody.

Obecnie prowadzimy szkolenie na Lotnisku Aeroklubowym w Przylepie. Kolejna grupa od rana do wieczora: uczy się latać oraz przyswaja sporą porcję wiedzy z aerodynamiki, meteorologii, prawa lotniczego i innych ważnych, dla lotnictwa, dziedzin.

Za dwa tygodnie wyjeżdżamy na III etap (latanie termiczne oraz żaglowe) w wysokie góry. Nasz cel to: Austria, Włochy, Słowenia. Będziemy tam, gdzie będzie pogoda i dobre warunki do latania. Priorytet to wylatać jak najwięcej godzin.

A od czerwca kolejne szkolenia paralotniowe (I i II etap) w Lesznie. Do zobaczenia pod chmurami.

Źródło: Szkoła Paralotniowa Fly 2 Live


Ocena:  
( 2 )      bardzo słaby
  Opinii:  

7

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2015-01-21 19:11:39 ~~Dinesh~~

Thanks for helping me to see things in a diefnrfet light. http://opvtfuhv.com zzdodo [link=http://lffkwqvtvf.com]lffkwqvtvf[/link]