2016-09-13

Seminarium w zakresie GA

W październiku w siedzibie ULC odbędzie się seminarium poświęcone omówieniu zagadnień związanych z wprowadzonymi zmianami w obszarze przepisów w zakresie lotnictwa ogólnego.

Urząd Lotnictwa Cywilnego serdecznie zaprasza na Seminarium poświęcone omówieniu zagadnień związanych z wprowadzonymi zmianami w obszarze przepisów Rozporządzeń Komisji (UE) nr 1321/2014 w zakresie lotnictwa ogólnego (General Aviation). Celem Seminarium będzie przybliżenie problematyki związanej z interpretacją oraz wdrażaniem powyższych przepisów oraz wytycznych Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego w zakresie ciągłej zdatności do lotu.

Seminarium odbędzie się w dniach 12-13 października 2016 roku w godzinach 10:00-16:00 w siedzibie Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie, przy ul. M. Flisa 2. Udział w seminarium jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Seminarium prosimy o rejestrację pod adresem smicek@ulc.gov.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o delegowanie po jednej osobie z organizacji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda seminarium

Źródło: ULC

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię