2016-11-23

Rezygnacja sekretarza generalnego AP

Aeroklub Polski ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza generalnego. Pełniący tę funkcję od czerwca 2015 roku Marcin Kwiatosz złożył rezygnację.

„Marcin Kwiatosz, Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego złożył na ręce Zarządu AP rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 30 listopada 2016 roku” – poinformował Aeroklub Polski. „Jestem całkowicie przekonany, że cele stojące przed Zarządem Aeroklubu Polskiego tej kadencji będą nadal skutecznie realizowane dla wspólnego dobra lotnictwa sportowego w Polsce – w atmosferze merytorycznej i otwartej współpracy, z udziałem całego środowiska skupionego w naszym stowarzyszeniu – członków, utalentowanych sportowców i ich trenerów. Życzę tego serdecznie Panom i sobie” – napisał w swojej rezygnacji cytowany przez AP Kwiatosz, który nadal pozostaje członkiem Zarządu aeroklubu.

Na stanowisku sekretarza generalnego AP Marcin Kwiatosz pracował od początku czerwca 2015 roku. Wyłoniony został po przeprowadzeniu procedury konkursowej. Wcześniej był członkiem Zarządu AP pełniącym funkcję skarbnika (zobacz: Marcin Kwiatosz Sekretarzem Generalnym AP). Jego poprzednik Bohdan Włostowski też złożył rezygnację (zobacz: Sekretarz Generalny AP zrezygnował ze stanowiska).

W związku z rezygnacją, Aeroklub Polski ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza generalnego – dyrektora zarządzającego. Od kandydatów wymagane jest m.in. wyższe wykształcenie, minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe (w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym), umiejętności zarządzania i interpersonalne oraz dyspozycyjność. Przyszły sekretarz powinien znać język angielski, ale nie musi posiadać doświadczenia lotniczego.

Rekrutacja będzie dwustopniowa: spośród wszystkich zainteresowanych, na podstawie złożonych ofert oraz rozmów telefonicznych zostaną wybrani kandydaci, którzy w kolejnym etapie zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne.

Na oferty aeroklub czeka do 16 grudnia. Więcej szczegółów na stronie www.aeroklub-polski.pl.
Sławomir Kasjaniuk

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię