2016-12-08

Przedstawiciele AK u Wójta Gminy Gdów

Przedstawiciele Aeroklubu Krakowskiego podziękowali Wójtowi Gminy Gdów za tegoroczną fiestę balonową. Podczas spotkania ustalono m.in., że w czerwcu 2017 roku odbędzie się w Gdowie II Fiesta Balonowa.

W dniu 6 grudnia 2015 r. gościli u Wójta Gminy Gdów, Zbigniewa Wojasa przedstawiciele Aeroklubu Krakowskiego. Sabina Hawryłko, Marek Michalec i Leszek Mańkowski podziękowali Wójtowi za tegoroczną fiestę balonową i wręczyli stosowny, piękny ryngraf, a także certyfikaty wykonania pierwszego lotu.

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy balonami ustalono, że w dniach 9-11 czerwca 2017 roku odbędzie się w Gdowie II Fiesta Balonowa.

Rozmawiano też o dużych możliwościach Gminy związanych z organizacją imprez plenerowych, a dzięki posiadaniu znakomitej infrastruktury sportowej – również halowych. Przymierzono się do zorganizowania w Gdowie modelarni lotniczej, oraz organizacji zawodów modelarskich. Spotkanie odbyło się w bardzo życzliwej i rzeczowej atmosferze. Przedstawiciele Aeroklubu Krakowskiego dziękują Wójtowi za życzliwe zainteresowanie się sprawami lotnictwa i... do zobaczenia na zawodach.

Leszek Mańkowski

Źródło: Aeroklub Krakowski

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2016-12-08 20:55:49 ~~Janusz~~

Uff , a już myślałem , że partyzanci wyszli z lasu ......