2011-03-07

Promocyjny zapoznawczy kurs mikrolotowy

Ponad 50 procent tańszy zapoznawczy kurs teoretyczny i praktyczny oraz lot motolotnią albo samolotem ultralekkim? To możliwe!

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Moto-Lot DG w Toruniu, który ma w swojej ofercie zapoznawczy kurs teoretyczny i praktyczny oraz lot motolotnią albo samolotem ultralekkim, wystawił kurs w serwisie Grupon w promocyjnej cenie!

Szkolenie jest tańsze aż o 53 procent (można zaoszczędzić 320 zł) i składa się z części teoretycznej (30 min), kursu praktycznego przed lotem (w tym m.in. przegląd przedlotowy, zaznajomienie z kabiną, możliwymi niebezpiecznymi sytuacjami i procedurami awaryjnymi, nauka uruchamiania silnika) - próby silnika, kołowania (30 min) oraz lotu (20 min).

Już sprzedano 36 bonów, a oferta wygasa za niespełna 12 godzin. Czy dzięki takim akcjom promocyjnym w Polsce przybędzie pilotów ultralekkich? Niewątpliwie jest to ciekawy sposób promocji naszego sportu.

Serwis Grupon robi w Polsce błyskawiczną karierę. Jest to serwis zakupów grupowych, w którym firmy sprzedają swoje usługi i produkty z bardzo dużymi zniżkami pod warunkiem, że serwis zbierze odpowiednią liczbę chętnych.

Dominika Tocka

Ocena:  
( 22 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię