2014-03-27

Platforma e-learningowa dla Virusa

Słoweński producent samolotów lekkich firma Pipistrel uruchomiła internetowy kurs szkoleniowy dla pilotów latający na samolotach Virus.

Pipistrel-online jest internetową platform szkoleniową, oferowaną przez firmę Pipistrel, która zajmuje się produkcją i sprzedażą samolotów lekkich i ultralekkich. Obecnie firma udostępniła nowy kurs szkoleniowy dla przyszłych pilotów, pilotów i entuzjastów samolotu Virus SW.

Kurs jest prowadzony online i składa się ze szkolenia teoretycznego, które pozwala pilotom pogłębić zdobytą wcześniej wiedzę na temat pilotowania i eksploatacji samolotów lekkich Pipistrel. W szkoleniu zawarte są informację, dzięki którym piloci mogą dowiedzieć się wielu interesujących danych o swoim statku powietrznym, są w nim zawarte informacje na temat:
 • budowy i eksploatacji silnika Rotax ,
 • systemu awionicznych samolotu,
 • budowy samolotu
 • dane eksploatacyjne.

  Głównym założeniem projektu było aby piloci mogli zdobyć, przypominać i pogłębiać wiedzę na temat samolotu w dowolnym miejscu na świecie. Celem portalu szkoleniowego jest oszczędność czasu i pieniędzy, jak również poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie przyjemności z latania.

  Dostęp do platformy jest płatny i jego koszt wynosi około 270 Euro, na stronie internetowej producent znajduje się bezpłatna wersja demonstracyjna platformy: www.pipistrel-online.com


  Źródło: Pipistrel Academy

 • Ocena:  
  ( 1 )      bardzo słaby
    Opinii:  

  7

    

  Dodaj swoją opinię

  Utworzony: 2017-04-23 16:12:10 ~~Dorothyepime~~

  wh0cd275896 Viagra

  Utworzony: 2014-03-28 14:11:46 ~~walec~~

  No No .... ale czym jest to 270 EUR przy cenie samolotu .... jak w znanym dowcipie ... Niesmak pozostal ! ..   
  Kupujac dokumentacje oklepanych juz samolotow typu STOL lub Zodiac lub kpl samolot dostaje sie gratis dostep do calej wiedzy producenta ( zarówno bulid assist jak i pozniejsze wszelkie info ) z za oceanu ... Widac Europa lub raczej jej male kawalki jeszcze w powijakach jezeli idzie o marketing ..
  Naklejka NASA zobowiazuje !   
  Ale ja moge latac w nocy !    .....

  Utworzony: 2014-03-28 12:27:04 ~~Krzysieak~~

  Nigdzie nie zostało dodane, że pilot kupujący samolot Pipistrel otrzymuje nieodpłatnie pełne (kilkudniowe) przeszkolenie praktyczne i teoretyczne na dany typ, tak żeby mógł czuć się pewnie i swobodnie podczas lotu i użytkowania sprzętu.
  Przy samolocie tej klasy to przecież rzecz oczywista   

  Utworzony: 2014-03-28 09:34:04 ~~Jack ~~

  Od początku kiedy pojwawiła się na naszym rynku MP-02 Czajka, prowadzę forum na którym wymieniamy się spostrzeżeniami i doświadczeniem z innymi użytkownikami. Bezpłatny    .Ech nie wiedziałem ile można zarobić!!!

  Utworzony: 2014-03-28 07:06:42 ~~Jacek~~

  Granda i zdzierstwo w czystej postaci ... niestety ...