2016-06-27

Pińczowski Piknik Lotniczy 2016

W pierwszy weekend lipca na lądowisku w Pińczowie odbędzie się piknik lotniczy. Udział w imprezie zapowiedzieli piloci samolotów ultralekkich, motolotni, paraplanów, motoparalotni, balonów i wielu innych rodzajów statków powietrznych.

W pierwszy weekend lipca Aeroklub Regionalny w Pińczowie zaprasza sympatyków lotnictwa wraz z rodzinami na wyjątkowe atrakcje lotnicze na lądowisku aeroklubowym w Pińczowie. Jak nigdzie indziej będzie można podziwiać całą gamę statków powietrznych lotnictwa mikrolotowego na płycie lądowiska, jak i z nieco większej odległości – podczas startów, lądowań i niskich przelotów. Udział w imprezie zapowiedzieli piloci samolotów ultralekkich, motolotni, paraplanów, motoparalotni, balonów i wielu innych rodzajów statków powietrznych. Będzie również prezentacja holowania lotni za motolotnią oraz zrzut skoczka spadochronowego z motolotni.

Załogi lotnicze będą mogły uczestniczyć w grupowych przelotach, rywalizacji na celność lądowania, a przede wszystkim w niezapomnianym spotkaniu towarzyskim odbywającym się na malowniczo położonym wśród zakoli Nidy lądowisku Aeroklubu w Pińczowie.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych PPL 2016 może zostać ogłoszone w terminie rezerwowym, tj. 9-10 lipca. Informacje szczegółowe, w tym na temat noclegów i wyżywienia w Pińczowie, publikowane są na stronie ArwP: arwp.pl

Źródło: Aeroklub Regionalny w Pińczowie

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-24 00:23:48 ~~CaseyVon~~

wh0cd828493 sildenafil citrate