2016-09-22

Pilot Sekcji Motolotniowej Aeroklubu Radomskiego Mistrzem Polski

Trzy medale zdobył pilot Sekcji Motolotniowej Aeroklubu Radomskiego w miniony weekend. Konrad Ziębakowski wystartował w I Mazurskich Zawodach Mikrolotowych w Giżach oraz w XVII Mikrolotowych Mistrzostwach Podlaskiego Kontakty 2016 w Łomży.

Miniony weekend (16-18 września 2016 r.) obfitował w zmagania pilotów mikrolotów. W tych dniach odbyły się I Mazurskie Zawody Mikrolotowe w Giżach oraz XVII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego Kontakty 2016 w Łomży. W obu zawodach wziął udział członek Aeroklubu Radomskiego – Sekcji Motolotniowej – Konrad Ziębakowski, zdobywając w sumie trzy medale!

W piątek podczas I Mazurskich Zawodów Mikrolotowych odbyła się konkurencja precyzyjnego lądowania, a w sobotę – dwie trasy nawigacyjne. Pilot Konrad Ziębakowski wraz z nawigatorką Katarzyną Martyniak brali udział tylko w jednej trasie nawigacyjnej, co nie przeszkadzało im w zdobyciu najwyższego – 1 miejsca na podium.

Od soboty natomiast trwała rywalizacja w Łomży podczas XVII Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego Kontakty 2016. W konkurencji lądowania na celność, pilot Konrad Ziębakowski uzyskał srebrny medal. Natomiast w niedzielę podczas konkurencji przelotu przez bramkę uzyskał on najwyższe 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski w Przelocie przez Bramkę w klasie motolotni.

To już 7 medal w tym roku dla Konrada Ziębakowskiego. Oprócz trzech w/w, indywidualnie podczas Mazurskich Zawodów Mikrolotowych w kat. ULM w Giżach zajął 1 miejsce; w trakcie XXVI Zlotu ULM w Trzebiczu Nowym – 3 miejsce. W załodze wraz z nawigatorką Katarzyną Martyniak: podczas II Inowrocławskich Zawodów Mikrolotowych zajęli 3 miejsce, a także w XXVII Mikrolotowych Mistrzostwach Polski w Obornikach Wlkp. – 3 miejsce.

Źródło: Aeroklub Radomski

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-23 16:27:44 ~~CaseyVon~~

wh0cd296870 viagra pills