2017-01-10

Paralotniowe Mistrzostwa Polski w Serbii

W tym roku Paralotniowe Mistrzostwa Polski odbędą się w Serbii. Zawody Polish-Serbian PG Open 2017 zostaną rozegrane w sierpniu w miejscowości Raska w masywie Kopaonik.

Komisja Lotniowo-Paralotniowa AP poinformowała o sfinalizowaniu rozmów z Klubem PG Golja Raska. W wyniku rozmów ustalono, że Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2017 odbędą się w miejscowości Raska, w masywie Kopaonik na południu Serbii. Zawody zostaną rozegrane w dniach 14-19 sierpnia 2017 roku.

KLiP podkreśla, że miejsce rozgrywania tegorocznych PMP było już wielokrotnie sprawdzone. „Odbywały się tam edycje PWC, mistrzostwa Serbii a przede wszystkim Mistrzostwa Europy w 2014 r.” – przypomina Komisja. „Rozległe i łagodne startowiska oferują doskonałe warunki do startu dla wielu zawodników jednocześnie”.

Ubiegłoroczne Paralotniowe Mistrzostwa Polski były rozgrywane w Tolminie w Słowenii. Majowe zawody odbywały się w formule Polish-Hungarian Open. Tytuł mistrza Polski wywalczył Michał Gierlach (zobacz: Michał Gierlach ponownie mistrzem Polski).
red

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię