2016-06-28

Obezwładnianie BSP – zamówienie

Inspektorat Uzbrojenia zamierza zamówić usługę niekinetycznego obezwładniania BSP klasy mini i mikro. Zamówienie wiąże się z zabezpieczeniem szczytu NATO, wizyty papieża i Światowych Dni Młodzieży.

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze udzielenia zamówienia na usługę niekinetycznego obezwładniania bezzałogowych statków powietrznych (BSP) klasy mini i mikro. Zamówienie wiąże się z zabezpieczeniem zaplanowanych na najbliższe tygodnie wydarzeń: Szczytu NATO w Warszawie oraz wizyty papieża Franciszka i Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Ogłoszenie zostało opublikowane 27 czerwca, termin składania ofert wstępnych mija 28 czerwca. Oferty takie mogą złożyć jedynie podmioty poinformowane przez IU o możliwości pobrania Zaproszenia do składania ofert wstępnych, na podstawie wyników przeprowadzonego dialogu technicznego.

Udzielnie zamówienia odbędzie się na podstawie ustaw o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją szczytu NATO oraz wizyty Franciszka i Światowych Dni Młodzieży.
Sławomir Kasjaniuk

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię