2016-12-16

O sukcesach modelarskich z trenerem Norbertem Suwałą

Norbert Suwała, kierownik ekipy i trener modelarzy szybowców opowiada o spektakularnych sukcesach polskich modelarzy na mistrzostwach świata w Macedonii.

O triumfie Polaków na tegorocznych Mistrzostwach Świata Modeli Swobodnie Latających w Macedonii pisaliśmy tuż po powrocie polskiej reprezentacji do kraju. O tym jak nasi modelarze zdobyli medale, kto się nadaje na zawodnika, że Polacy są najlepsi na świecie i wreszcie dlaczego dziewczyny są ważne w ekipie opowiada Norbert Suwała, kierownik zespołu i trener modelarzy szybowców.

Niespełna pół roku temu świętowaliśmy jeden z sukcesów sportowego sezonu 2016 w sporcie lotniczym – zwycięstwa Polaków na Mistrzostwach Świata Modeli Swobodnie Latających w Macedonii. I choć od wielu lat Polska jest światową czołówką w modelarstwie lotniczym i kosmicznym, to akurat w tych kategoriach i w tej klasie czekaliśmy na taki sukces prawie 30 lat.

Po zakończonym sezonie 2016 dokonujemy podsumowań osiągnięć naszych zawodników w tym roku. Norbert Suwała, kierownik ekipy i jednocześnie trener modelarzy szybowców opowiedział nam o spektakularnych sukcesach polskich modelarzy w Macedonii.

Posłuchaj

Zobacz też: Triumf Polaków na Mistrzostwach Świata Modeli Swobodnie Latających Juniorów w Macedonii

Źródło: Aeroklub Polski

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię