2016-10-12

O projektach PZL Okęcie na Glassówce

Tematem najbliższej „Glassówki” będą „Niezrealizowane projekty PZL Okęcie po II wojnie światowej”. Spotkanie odbędzie się 15 października w Klubie Absolwenta Politechniki Warszawskiej. Poprowadzi je dr inż. Andrzej Glass.

Tematem najbliższej „Glassówki” – spotkania o polskiej technice lotniczej – będą „Niezrealizowane projekty PZL Okęcie po II wojnie światowej”.

Sobotnie spotkanie w dniu 15 października poprowadzi dr inż. Andrzej Glass. Prelekcja odbędzie się w Klubie Absolwenta Politechniki Warszawskiej (sala nr 4 na parterze w gmachu głównym tej uczelni). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.15. i jest otwarte dla wszystkich.

Spotkania, zwane popularnie „Glassówkami”, jak sama nazwa wskazuje, są inicjatywą dr. Andrzeja Glassa. Ich współorganizatorami są Klub Miłośników Historii Polskiej Techniki Lotniczej i Stowarzyszenie Młodych Inżynierów Lotnictwa (SMIL). Obecnie odbywają się w sali Klubu Absolwenta Politechniki Warszawskiej (kiedyś w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie).

Na „Glassówkach” można również nabyć biuletyny PTL poświęcone tematyce ostatnich spotkań. Kopie prawie wszystkich materiałów z tych spotkań są dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia Młodych Inżynierów Lotnictwa www.smil.org.pl.

Filmy z wybranych spotkań można obejrzeć na kanale YouTube.

Organizatorzy

Ocena:  
( 2 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię