2012-11-29

Nflightcam dostępne w Polsce

Oferta firmy DRABPOL w dziedzinie awioniki poszerzyła się o kamery do filmowania lotów firmy Nflightcam. Było to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z amerykańskim producentem tych urządzeń.

Kamera Nflightcam obsługiwana przy pomocy dwóch przycisków (hands-free) . Mocowana jest z boku słuchawek lub na kasku , tak więc jest idealna do nagrywania lotów. Zaawansowana technologia i narzędzia sprawiają, że materiał filmowy to nie tylko zapisany ruch i akcje, ale również pełna głębia ostrego i klarownego obrazu.

Kamera jest wyposażona standardowo w nowy obiektyw – awiator, który eliminuje problem zakłócających smug i linii, psujących obraz. Specjalnie zaprojektowana dla lotników soczewka redukuje efekt śmigła i pracuje w prawie każdych warunkach oświetleniowych. Obiektyw awiator jest wyprodukowany z najwyższej jakości szkła optycznego i zabezpieczony ochronną powłoką, która chroni go przed warunkami panującymi w przestrzeni powietrznej.

Zestaw umożliwia również nagrywanie rozmów z intercomu w kabinie, a po podłączeniu kabla comm służy jako standardowa kamera nagrywająca filmy już na ziemi – to wszystko w jakości full-HD.

Wysoką jakość nagrywanych materiałów filmowych gwarantuje specjalistyczny obiektyw, wysoka rozdzielczość (1080 pixeli), regulowany balans bieli i najszerszy kąt widzenia – 170°. Obrotowy obiektyw umożliwia zmianę położenia kamery aż o 270°.

Kamera umożliwia również przesyłanie obrazu w czasie rzeczywistym, poprzez łącze HDMI, tworząc bezpośrednie połączenie, pozwalające przeglądać nagrywany materiał filmowy na urządzeniach z systemem iOS i Android lub nadawać go na żywo. Nie zapomniano również o systemie GPS, którego wydajność zwiększono czterokrotnie. GPS zapisuje prędkość lotu, pozycję i wysokość 4 razy na sekundę nagrywając każdy szczegół lotu.

Źródło: DRABPOL
sb

Ocena:  
( 1 )      bardzo słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię