2013-08-08

Modelarstwo lotnicze w Aeromodelklubie Artbem – dla każdego!

Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać zainteresowania politechniczne i manualne umiejętności? Nie trać czasu! To miejsce nazywa się Aeromodelklub Artbem.

Myślisz, że latanie jest zajęciem tylko dla „Orłów”? Nic bardziej mylnego! Przyjdź do pracowni Aeromodelklubu Artbem! Jesteśmy znaną w kraju i Europie pracownią modelarstwa lotniczego. Zajęcia prowadzą znakomici instruktorzy mający do dyspozycji specjalistyczne materiały, narzędzia i miniobrabiarki. Nasi modelarze-piloci przed wyjściem na lotnisko uczą się pilotażu na profesjonalnym symulatorze lotu. Zajęcia w Aeromodelklubie Artbem „przesiąknięte” są kulturą techniczną, rozwijają wyobraźnię, uczą podstaw projektowania i przygotowują do samodzielnych startów w zawodach sportowych.

Manufaktura Rokkaku

Zastanawiasz się czym jest Rokkaku? W największym skrócie, to oryginalne japońskie latawce do widowiskowych walk w powietrzu. Zainteresowane osoby zapraszamy na warsztaty, na których uczestnik pozna historię japońskich latawców Rokkaku, ich budowę i dowie się jak i w jakich warunkach je puszczać, a także jak nimi „wojować”. Chcemy zmienić stereotypowe myślenie, że latawce puszczają mali chłopcy.Warsztaty poprowadzi wielki entuzjasta i znawca tematyki latawcowej, uczestnik wielu międzynarodowych festiwali latawcowych.

Latawcem po Warszawie

Zdjęcia „z lotu ptaka” z pokładu latawca? Zapraszając na warsztaty, pn. „Latawcem po Warszawie”, chcemy przekazać podstawy fotografi i „latawcowej”, zwanej też KAP-owaniem (skrót od angielskiej nazwy Kite Aerial Photography). By zacząć robić zdjęcia lotnicze i nie koniecznie z samolotu - wystarczy zapisać się na te bardzo ciekawe warsztaty.

Zapisy do Aeromodelklubu – tylko w Dniu Otwartym (8 września br.)

 • Modelarze, którzy uczęszczali do Aeromodelklubu w roku ubiegłym i zadeklarują chęć kontynuowania, przyjmowani będą w pierwszej kolejności – pod warunkiem, że prześlą stosowną informację na poniższy adres mailowy, najpóźniej do 5 września br. Zajęcia modelarskie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 10 lat, młodzieży i osób dorosłych.
 • Zajęcia dla grupy podstawowej nr 1 rozpoczną się 16 września br., a dla grupy nr 2 w dniu 17 września br.
 • Zajęcia dla grup zaawansowanych (Nr 3,4,5) rozpoczną się 1 października br.
 • Zapisy do pracowni Aeromodelklubu przyjmowane będą podczas Dnia Otwartego, tzn. 8 września br. w pracowni Aeromodelklubu (sala 129), w godz. 9-15.
 • Warunkiem udziału w zajęciach jest akceptacja REGULAMINU ZAJĘĆ przez uczestnika – jeśli jest pełnoletni, lub przez rodzica / prawnego opiekuna – w przypadku uczestników niepełnoletnich, wypełnienie karty uczestnika zajęć i dostarczenie jej instruktorowi bądź głównemu specjaliście oraz wniesienie opłaty zgodnej z cennikiem zajęć BCK. Przypominamy, że karta uczestnika zajęć obowiązuje też uczestników chcących kontynuować zajęcia.
 • zajęcia modelarskie odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu (dot. grup zajęciowych) - w sali 129 na parterze

  Zapraszamy do obejrzenia galerii z Aeromodelklubu!

  Źródło: Aeromodelklub Artbem
  Fot. Anna Liminowicz, Gosia Sachryń, Ewa Tyburczy, Cezary Janas, Wojciech Mięsiak, Bogdan Wierzba

  Czytaj więcej na stronie: artbemfoto.pl


Ocena:  
( 5 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię