2013-10-01

LOT angażuje się w kampanię walki w rakiem

Przez cały październik stewardesy i stewardzi LOT-u będą nosić w klapach swoich mundurów różowe wstążeczki. To znak zaangażowania się w polską część międzynarodowej kampanii walki z rakiem piersi.

Na pokładach samolotów polskiego przewoźnika pojawią się również zapowiedzi o akcji, uświadamiające jak istotna jest profilaktyka antynowotworowa.

Październik, jak co roku, obchodzony jest jako miesiąc walki z rakiem. W 2013 r. LOT po raz kolejny został partnerem Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi w Polsce. Ponownie przyłączył się do akcji profilaktyki, szerząc ideę projektu – wczesne wykrycie raka piersi może uratować życie.

Przez miesiąc personel pokładowy PLL LOT będzie nosić w klapach mundurów różowe wstążeczki symbolizujące akcję. Przez dwa tygodnie informacje na temat Kampanii przekazywane będą także podczas zapowiedzi pokładowych w czasie rejsów polskiego przewoźnika. Dodatkowo w biurze sprzedaży w hotelu Marriott, w kasach na Lotnisku Chopina w Warszawie i w siedzibie LOT-u każdy chętny dostanie symboliczną różową wstążkę.

Jako linia lotnicza doskonale wiemy, że bezpieczeństwo i zdrowie są jednymi z najważniejszych i potrzeb każdego z nas. Dlatego od lat aktywnie wspieramy kampanię i zachęcamy naszych pracowników i pasażerów do profilaktyki antynowotworowej, w tym raka piersi. Dzięki LOT-owi, misja kampanii dotrze do tysięcy ludzi nie tylko w Polsce,
ale również za granicą
– mówi Barbara Pijanowska-Kuras, rzecznik prasowy LOT-u.

Organizatorem międzynarodowej Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi, koncentrującej się na ratowaniu życia kobiet na całym świecie i realizacji wizji świata bez raka piersi jest firma Estée Lauder Companies. Tegoroczne hasło „Pokonajmy raka piersi. Razem mamy większą siłę.” to wezwanie, które przybliża do całkowitego wyeliminowania raka piersi z naszego życia. W tym roku celem kampanii jest zebranie pięciu milionów dolarów, które zostaną przeznaczone na badania nad rakiem piersi.

Źródło: PLL LOT

Ocena:  
( 1 )      bardzo słaby
  Opinii:  

35

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2016-12-18 06:32:12 ~~Kayli~~

probably insurance quotes car much purchased online car insurance god circumstances save money cheap insurance offers car insurance car damages move freely cheap car insurance motor vehicle short time buy levitra online herbal supplement

Utworzony: 2016-12-11 22:59:25 ~~Johannah~~

negative consequences car insurance figures show second auto insurance quotes research types credit rating florida home insurance already visiting