2016-04-13

Kwietniowe szkolenie paralotniowe na Mazurach przełożone

Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. W czerwcu w okolicach Pisza odbędzie się szkolenie.

Każdy już od dziecka marzył o oderwaniu się od ziemi, aby wzbić się w powietrze jak ptak, by cieszyć się wolnością i niezwykłymi widokami.

W czerwcu jest planowane pierwsze w tym sezonie szkolenie paralotniowe na Mazurach. Jeżeli pragniesz zostać pilotem paralotni, to możesz dołączyć do tego grona.

Pierwszy letni kurs odbędzie się w terminie 11 czerwca 2016 roku W cenie szkolenia przewidziano także dodatkowe atrakcje – spływ kajakowy oraz zwiedzanie lokalnych muzeów.

Uczestnicy będą szkoleni przez aktualnego Mistrza Świata i Europy oraz Mistrza Polski Ryszarda Żygadło i legendę polskiego paralotniarstwa i wybitnego pilota swobodnego Andrzeja Krzysiaka.

W trakcie szkolenia istnieje możliwość lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant.

Osoby, które chcą spełnić swoje marzenia o lataniu na paralotni, proszone są o kontakt pod numerem telefonu +48 512 959 465 lub na e-maila mazuryparalotnie@vp.pl.

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Mazury Paralotnie i Paramotor. Informacje dotyczące szczegółów szkolenia oraz cen znajdują się na stronie internetowej stowarzyszenia mazuryparalotnie.pl w zakładce Szkolenia Paralotniowe.

Bazę noclegową na pobyt można znaleźć na stronie www.mazury.com lub www.lotmp.pl.

Z paralotniowym pozdrowieniem
Mazury Paralotnie

Ocena:  
( 3 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię