2014-02-05

Kursy lotnicze w Aeroklubie Gdańskim już w lutym

Aeroklub Gdański już w tym miesiącu rozpoczyna szkolenia teoretyczne. Wszyscy chętni, którzy pragną rozpocząć przygodę z lotnictwem - AG zaprasza pod swoje skrzydła.

Choć do wiosny jeszcze daleko w naszym aeroklubie wkrótce będzie można zacząć przygotowania do zbliżającego się powoli sezonu. Przyłączyć się może każdy, a szczególnie serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w lotnictwie.

Żeby rozpocząć lotniczą przygodę trzeba odbyć odpowiedni kurs. Część teoretyczną najlepiej jest zacząć zanim przyjdą pierwsze ciepłe i słoneczne dni. Dzięki temu wraz z początkiem wiosny można wzbić się w powietrze, a latem szlifować w lotach samodzielnych nabyte już umiejętności.

Z myślą o osobach, które długie zimowe wieczory chcą spędzić studiując tajniki lotnictwa przygotowaliśmy zimowy kurs samolotowy oraz szybowcowy. Spotkanie organizacyjne, na którym będzie można dowiedzieć się dokładnie na czym szkolenia polegają, jak przebiegają oraz jak zdobyć licencję lotniczą odbędą się 10 lutego w siedzibie Aeroklubu Gdańskiego. O godz. 18 zapraszamy przyszłych szybowników, o 19:30 osoby które zainteresowane są samolotami.

Źródło: Aeroklub Gdański

Ocena:  
( 2 )      bardzo słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię