2012-10-05

Kurs Kontrolera Ruchu Lotniczego

Trwa rekrutacja na kurs dla kandydatów na stanowisko kontrolera ruchu lotniczego. Takie nabory organizowane są cyklicznie dwa razy do roku. PAŻP zastrzega, że rozpatrzone zostaną zgłoszenia, które wpłyną do dnia 23 października 2012 r.

Po raz drugi w tym roku Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do szkolenia do licencji kontrolera ruchu lotniczego. Tym razem po ukończeniu kursu i szkolenia Agencja oferuje pracę w organach zarządzania ruchem lotniczym w Warszawie, Modlinie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie i Szczecinie-Goleniowie. Zgłaszać się na kurs można do dnia 23 października 2012 r. poprzez wypełnienie i wysłanie udostępnionego formularza (formularz do pobrania pod tekstem).

Kandydat musi posiadać maturę, dobry stan zdrowia i być nie karanym. Dodatkowo wymogiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego i biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Od kandydatów wymagane jest odpowiedzialne podejmowanie decyzji, dobra orientacja w przestrzeni i skuteczne radzenie ze stresem.

W zamian PAŻP oferuje intensywną naukę ciekawego zawodu oraz inwestowanie podczas kursu w rozwój predyspozycji oraz umiejętności kandydata. Po uzyskaniu licencji kontrolera ruchu lotniczego, pracodawca oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: w.zwiech@pansa.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer tel. 22 574-59-43.

Formularz zgłoszeniowy:
Formularz .doc

Źródło: PAŻP

Ocena:  
( 8 )      nie oceniany
  Opinii:  

3

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-24 21:15:47 ~~Phyllisfreef~~

wh0cd922058 advair diskus

Utworzony: 2012-10-06 18:16:04 ~~atco~~

zastanówcie się pięć razy zanim zgłosicie się do pażp. chociażby dfs i eurocontrol oferują dużo więcej, a wymagania bardzo podobne.

Utworzony: 2012-10-05 21:29:40 ~~ATCO~~

"PAŻP oferuje (...)
inwestowanie podczas kursu w rozwój predyspozycji oraz umiejętności
kandydata."
Czyli po prostu zap......asz!