2016-12-17

Kupując kalendarz, wspierasz Flysharka

Po raz trzeci kupując lotniczy kalendarz można pomóc Jackowi Matysiakowi, byłemu pilotowi wojskowemu. Flyshark choruje na stwardnienie rozsiane.

To już trzecia edycja kalendarza z lotniczymi fotografiami, przygotowanego z myślą o pomocy Jackowi Matysiakowi. Były pilot wojskowy z Malborka od lat choruje na stwardnienie rozsiane i potrzebuje pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację. – Cały zysk ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Flysharkowi – mówi Marcin Wierzejski, jeden z autorów fotografii zamieszczonych w wydawnictwie. Oprócz niego w przygotowanie kalendarza zaangażowani byli Łukasz Pałyga – drugi autor fotografii oraz Magdalena Niedziółka, która przygotowała projekt graficzny.

Zdjęcia do kalendarza są owocem wyjazdów fotografów na liczne, polskie i zagraniczne, pokazy lotnicze. Takie wyjazdy sami finansują. – Jeździmy, gdzie się da, w miarę wolnego czasu. Obaj traktujemy to raczej jako pasję niż receptę na życie, a przy okazji robimy coś pożytecznego, nie tylko dla siebie – mówi Wierzejski. – Zapał jest, więc pewnie uda nam się kontynuować projekt w kolejnych latach – dodaje.

Koszt jednego egzemplarza to 35 zł. Kalendarze można zamawiać pisząc na adres m_vire.kalendarz@yahoo.com. Dostępne są również na Allegro. Nakład wynosi 500 sztuk.

Więcej informacji na Facebooku
sk

Ocena:  
( 7 )      znakomity :)
  Opinii:  

2

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-01-03 14:00:28 ~~pszemeq~~

Cześć
Dziś odebrałem swój egzemplarz - polecam gorąco ! doskonale wydany, bardzo (kurier) dobrze zapakowany

Utworzony: 2016-12-19 12:20:31 ~~Jacek Matysiak Flyshark~~

Bardzo dziękuję za wsparcie
Pozdrawiam