2017-04-19

Konkurs modeli w Mielcu

W dniach 29-30 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu odbędzie się wystawa – konkurs kartonowych i plastikowych redukcyjnych modeli lotniczych z plastiku, kartonu i depromu.

Wystawa – konkurs kartonowych i plastikowych redukcyjnych modeli lotniczych z plastiku, kartonu i depromu odbędzie się Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 13 A, w dniach 29-30 kwietnia (sobota-niedziela).

Wystawę zwiedzać będzie można 29 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 oraz 30 kwietnia w godzinach 12:00-17:00. Wstęp wolny.

Ta dwudniowa impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez modelarskich, którą co roku perfekcyjnie przygotowują instruktor modelarstwa pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury Zygmunt Osak wraz z najmłodszymi modelarzami z modelarni IKAR. W prace przygotowawcze zaangażowani są również rodzice małych modelarzy, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

W trakcie wystawy instruktor wraz z modelarzami zaprezentuje dla zwiedzających małą niespodziankę – pokazy lotu modeli śmigłowców sterowanych radiem i modeli z depromu. Dla najlepszych wystawców przewidziano drobne nagrody i dyplomy ufundowane przez organizatorów, którymi są: Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ODEK”.

Źródło: SDK Mielec

Ocena:  
( 1 )      może być
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię