2011-02-28

KWT 2011 w Aeroklubie Poznańskim

W dniach 5-6. marca 2011 r. dla członków Aeroklubu Poznańskiego, uczniów Klas Lotniczych oraz wszystkich osób chcących wykonywać loty z lotniska Kobylnica oraz Bednary w roku 2011 odbędzie się KWT.

KWT odbędzie się sali amfiteatralnej POSiR Malta po stronie stoku narciarskiego (wjazd od Krańcowej).

Osoby przystępujące do KWT obowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz dokumenty lotnicze (licencje, badania, świadectwa radiooperatora, książki pilota) celem aktualizacji danych w systemie Isolda oraz dowód wniesienia opłaty za KWT w wysokości 50 zł wyłącznie przelewem na konto Aeroklubu Poznańskiego.Osoby, które nie zaliczą KWT nie będą mogły wykonywać lotów w Aeroklubie Poznańskim w sezonie 2011.

Harmonogram KWT

5 marca (sobota) - godz. 09.00 - I termin (rejestracja oraz egzamin) - godz. 13.00 - II termin (rejestracja oraz egzamin).
6 marca (niedziela) - godz. 10.00 - rejestracja oraz egzamin.

Z kolej w dniu 4 marca 2011 r. o godzinie 17.00 w sali amfiteatralnej POSiR Malta po stronie stoku narciarskiego (wjazd od Krańcowej) odbędzie się KWT dla instruktorów chcących wykonywać loty w sezonie 2011 w Aeroklubie Poznańskim. Instruktorzy powinni posiadać przy sobie dokumenty lotnicze (licencje, badania, świadectwa radiooperatora, książki pilota) celem aktualizacji danych w systemie Isolda oraz dowód wniesienia opłaty za KWT w wysokości 50 zł wyłącznie przelewem na konto Aeroklubu Poznańskiego.

Źródło: Aeroklub Poznański
(ps)

Ocena:  
( 1 )      bardzo słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię