2013-10-30

Jesienna super promocja w Moto - Lot DG

W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków. Najpierw przejdziesz kurs teoretyczny, a po kursie – upragniona podniebna przygoda! Z jesienną obniżką cenową latanie jest na wyciągnięcie ręki.

Ośrodek szkolenia lotniczego Moto-lot DG zaprasza na szkolenie lotnicze do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota motolotni (PHGP) lub świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego(UAP).

W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków. Najpierw przejdziesz kurs teoretyczny, a po kursie – upragniona podniebna przygoda! Spełnisz marzenie, a przy okazji zyskasz jakże ciekawy punkt w życiorysie zawodowym i pretekst do pochwalenia się przed znajomymi pamiątkowym dyplomem oraz świadectwem ukończenia szkolenia pilota samolotu UL lub motolotni, zdjęciami i filmami z przebiegu szkolenia - lotów (możliwość - "foto sesji"). Każde zrealizowane marzenie to satysfakcja, wspomnienie na całe życie i przede wszystkim – rozwój pasji i osobowości.

W Moto - Lot DG profesjonalne szkolenie lotnicze w zakresie uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota motolotni lub samolotu UL realizujemy cało rocznie, średnio w ok. 30 dni. Decyzja należy do Ciebie, przed Tobą świat bez granic. Nasi instruktorzy przygotują Ciebie cierpliwie i profesjonalnie do zdobycia wymarzonego świadectwa kwalifikacji pilota. Postaw na komunikacyjną samodzielność i niezależność, którą docenisz lecąc do celu po prostej, gdzie przebyte kilometry odpowiadają Twojej prędkości podróżnej lotu, spalając średnio ok. 6 litrów Pb / 100 km.

Współczesne motolotnie latają w zakresie prędkości od ~ 50 do ~200 km/h a zakres prędkości przelotowych wynosi od ~ 80 do ~160 km/h, zużywając średnio od ~ 8 do ~ 12 litrów paliwa samochodowego na godzinę lotu. Sterowanie motolotnią, tzw. sterowanie masowe odbywa się za pomocą sterownicy, przemieszczając środek ciężkości wózka względem skrzydła (wydaje się być naturalne, intuicyjne).

Moto - Lot DG oferuje zatem:

1. Równoległe szkolenie teoretyczne i praktyczne do uzyskania uprawnień pilota samolotu UAP lub pilota motolotni PHGP za 8000 zł. W pakiecie: teoria + 25 godz.!!! nalotu.
2. Wstępne szkolenie na pilota samolotu lub motolotni za 380 zł. W pakiecie: niezbędna teoria + 3 loty szkoleniowe w czasie 60 minut.
3. Jednodniowo 3 godziny nalotu szkolno - treningowego w tym minimum 3 loty sprawdzające z instruktorem samolotem UL lub motolotnią za 870 zł.
4. Loty rekreacyjne, zapoznawcze nad Toruniem lub doliną Wisły - cena do ustalenia (od 50 zł/osobę).
5. Zapisy na 54 godz. stacjonarny kurs teoretyczny pilota motolotni lub samolotu UL organizowany weekendowo od lutego do kwietnia 2014 (7 spotkań) - 250 zł.

Dostępność ofert, zapisy, szczegóły: 601 690 571, motolot-dg@o2.pl oraz na stronie lotyzapoznawcze.pl .

as

Ocena:  
( 2 )      bardzo słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię