2015-04-15

I Memoriał im. Grzegorza Krzyżanowskiego w Piastowie

W dniach 16-17 maja 2015 roku na lotnisku Radom-Piastów odbędzie się I Motoparalotniowy Slalomowy Memoriał im. Grzegorza Krzyżanowskiego.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na Slalomowe Zawody Motoparalotniowe, które odbędą się na lotnisku Aeroklubu Radomskiego.

Wszyscy pamiętamy Grzesia, pomimo upływu już prawie roku od tragicznego wypadku, On jest cały czas z nami. Lotnisko w Piastowie było zawsze Jego ukochanym miejscem i właśnie tam odbył się Jego ostatni lot. Wspólne z radomskimi pilotami podjęliśmy inicjatywę organizacji corocznego memoriału Jego imienia. Będą to zawody slalomowe, w których był niedoścignionym Mistrzem. Pragniemy, by dla kolejnych pokoleń pilotów paralotniowych Memoriał ten był ważną imprezą w ich corocznym kalendarzu sportowym.

Wspólnie upamiętnijmy Grzesia

Wspólnie z Rodziną Grzesia, Pilotami Aeroklubu Radomskiego oraz Wami wszystkimi chcemy również ufundować skromny obelisk „Kamień Pamiątkowy”, który stanie przy budynku Aeroklubu Radomskiego.

Przedstawiamy poniżej projekt, prace już się rozpoczęły, odsłonięcie nastąpi w sobotę 16 maja o godzinie 16.

Projekt:Koszt wykonania, wraz z przygotowaniem miejsca wyniesie około 7 tys. zł. Tą drogą zwracamy się do wszystkich o przekazywanie na konto Komisji Mikrolotowej Aeroklubu Polskiego „cegiełek” z dopiskiem „Grześ”. Uzyskane tą drogą środki będą wykorzystane na wykonanie Kamienia Pamiątkowego.

Aeroklub Polski
17 stycznia
Warszawa 00-906
Bank BGŻ:
19 2030 0045 1110 0000 0253 5440
W tytule: Grześ


Na stronie internetowej PTP ukaże się szczegółowe rozliczenie. W wypadku, gdyby udało nam się zebrać więcej niż konieczna suma, reszta zostanie przekazana na Fundusz Wspierania Rehabilitacji Pilotów Paralotniowych.

Zapraszamy wszystkich na Memoriał oraz na uroczyste odsłonięcie Kamienia Pamiątkowego. Niech to będzie nasze wspólne święto.

Szczegóły dotyczące przebiegu zawodów opublikujemy w późniejszym terminie.

Piloci Paramotor Team Poland

Ocena:  
( 5 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię