2016-12-09

Gwiazdka z nieba od Pilota

W związku ze zbliżającymi się Świętami fundacja Happy Kids, współpracująca ze szkołą Bartolini Air, organizuje kolejną edycję akcji charytatywnej pod nazwą „Gwiazdka z nieba od Pilota”.

Aby zasiąść do wigilijnej wieczerzy, potrzebna jest pierwsza gwiazda na niebie…
Wcale nie jest tak odległa…
To właśnie Ty możesz po nią sięgnąć – bo przecież piloci są bliżej gwiazd!
Zostań pilotem, który poleci po gwiazdkę z nieba dla osieroconych dzieci!


Fundacja Happy Kids od wielu lat współpracuje z miłośnikami awiacji, organizując pikniki lotnicze „Rodzina pod skrzydłami”, jest też honorowym przyjacielem szkoły latania Bartolini Air.

Z początkiem grudnia Fundacja rusza z kolejną edycją, adresowanej do miłośników lotnictwa, świątecznej akcji „Gwiazdka z nieba od Pilota”.

Przekazane w ramach akcji darowizny pozwolą zorganizować święta dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids. Dzięki temu wsparciu dzieci otrzymają prezenty i zjedzą Wieczerzę Wigilijną. Każda wpłata – 100, 200, 500 zł lub inna dowolna kwota sprawi, że marzenia o prawdziwych świętach, staną się rzeczywistością.

Darowiznę można wpłacić na konto 14 1160 2202 0000 0000 3342 4618 z dopiskiem „gwiazdka z nieba od Pilota” bądź on line na stronie happykids.org.pl. Darowiznę, przekazaną na organizację pożytku publicznego można odliczyć od podatku. Wszyscy, którzy wesprą akcję, otrzymają certyfikat Pilota, który sięgnął gwiazd.

W ubiegłych latach Fundacja zebrała 13 000 zł, dzięki czemu możliwe było zakupienie świątecznych prezentów dla dzieci. Czy w tym roku miłośnicy lotnictwa pobiją swój rekord?

Więcej informacji na temat Fundacji na stronie www.happykids.org.pl
red

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię