2014-06-06

GoFly (polski) projekt

GoFly Project V4 to kolejne świetne urządzenie, które łączy w jednej obudowie funkcje GPSa i wariometru.

GoFly Project V4 ma fantastycznie czytelny w słońcu ekran (E-ink), a jednocześnie jest przystępne cenowo. GoFly powstaje za oceanem, ale jest dziełem polskiej myśli technicznej.

Jarek już od dłuższego czasu pracuje nad różnymi ułatwieniami dla naszego latania, zwłaszcza nad urządzeniami dedykowanymi do LK8000 i XCSoar.
GoFly V4 jego to najnowszy projekt – połączenie 5″ czytnika z technologią e-papieru z odbiornikiem GPS, dźwiękowym wario i programem XCSoar. Wszystko w jednej zgrabnej i ochronnej obudowie.

GoFly jest wyposażone w dodatkową baterię 3500 mAh, co w połączeniu z baterią oryginalną daje w sumie 4500 mAh, a to się przekłada na ponad 20 godzin lotu. Do ładowania, wgrywania map i zgrywania tracków służy port micro USB, a wewnętrzna karta 2GB oferuje dużo miejsca na mapy i zapisywane trasy.

A po wylądowaniu można sobie poczytać książkę, czekając na zwózkę.

GoFly V4 będzie jedną z nagród na tegorocznych Paralotniowych Mistrzostwach Polski.Więcej informacji na stronie GoFly Instruments.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe

Ocena:  
( 7 )      nie oceniany
  Opinii:  

9

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2015-02-12 14:53:27 ~~Jayne~~

healthy cheap levitra regular exercise highly common erectile ions high insurance car insurance quotes happening around insurance auto insurance compare