2017-03-20

Fiesta modelarska w Warszawie po raz piąty

W czerwcu w stołecznym Gimnazjum nr 14 już po raz piąty odbędzie się Warszawska Fiesta Modelarska. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg konkursów.

V Warszawska Fiesta Modelarska odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 14 w Warszawie (przy ul. Barskiej 32).

Z okazji okrągłej rocznicy stołecznej fiesty, organizatorzy przygotowują szereg konkursów, w tym Festiwal Modeli Plastikowych (wg procedur znanych z poprzednich edycji WFM), Festiwal Modeli Kartonowych (organizowany przez „kartoniarzy” z QWKAK), Konkurs Mistrzów o Syrenią Łuskę (punktowy konkurs z wymaganą dokumentacją), Modelarskie Mistrzostwa Modelarzy, a także Giełdę Modelarze – Modelarzom.

Podobnie jak w poprzednich latach, odbędą się Warsztaty Modelarskie, na których mniej doświadczeni modelarze będą mogli zapoznać się m.in. z technikami sklejania modeli kartonowych oraz plastikowych.

W tym roku opłaty startowe zostały zniesione. Wstęp na imprezę wolny. Więcej szczegółów zostanie podanych wkrótce na stronie wydarzenia www.ModelFiesta.pl oraz na Facebooku.

Fiesta organizowana jest przez IPMS Warszawa przy współpracy QWKAK.

Podczas ubiegłorocznej IV Warszawskiej Fiesty Modelarskie zaprezentowano ponad 600 modeli. Na zdjęciu uznany za najlepszy model lotniczy Zlin 50 LS Macieja Żywczyka.
red

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię