2017-03-23

Dzień otwarty w Aeroklubie Elbląskim

W najbliższą sobotę, 25 marca, Aeroklub Elbląski zaprasza na Dzień otwarty. w programie m.in. ciekawe wykłady, prelekcje, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – voucherami na loty zapoznawcze.

W najbliższą sobotę, 25 marca, od godziny 12:00 będzie odbywać się Dzień Otwarty w Aeroklubie Elbląskim. Od tej godziny będzie można zapoznać się z kulisami funkcjonowania Aeroklubu Elbląskiego, z tematyką prowadzonych szkoleń, ze sprzętem lotniczym.

O godz. 13:00 odbędzie się konkurs o tematyce ogólnolotniczej, w którym do wygrania będą vouchery na loty zapoznawcze. Oprócz tego prowadzone będą ciekawe wykłady, prelekcje, a przy sprzyjającej pogodzie będzie możliwość wykonania lotów. Aeroklub zaprasza każdego, kto na razie w sposób nieśmiały myśli o lataniu lub żywo interesuje się tematyką małego lotnictwa.

Warto przypomnieć, że rok 2017 jest rokiem jubileuszu istnienia Aeroklubu w Elblągu. Z tego tytułu zostało przygotowanych wiele ciekawych niespodzianek i wydarzeń, łącznie z podsumowującym obchody rocznicowe Festynem Lotniczo-Rodzinnym.

O godz. 14:00 rozpocznie się spotkanie organizacyjne dla chętnych na szkolenia lotnicze w Aeroklubie w roku 2017. Cały czas przyjmowane są zapisy na szkolenia szybowcowe, samolotowe czy spadochronowe. Sezon lotniczy rozpocznie się już niebawem. Więcej informacji na stronie aeroklubelblaski.pl

Źródło: Aeroklub Elbląski

Ocena:  
( 117 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię