2017-04-13

Dzień Otwarty w Aeroklubie Krakowskim – podsumowanie

„Ach, co to był za dzień”... W sobotę 8 kwietnia na lotnisku w Pobiedniku Wielkim odbył się Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego.

Po kilku dniach deszczu wiatr rozgonił chmury i na naszym niebie poza samolotami, szybowcami, spadochroniarzami, śmigłowcami, dronami i modelami podziwialiśmy piękne słońce! Od godziny 10 na odwiedzających czekały lotnicze atrakcje, i nie tylko, bo dla najmłodszych przygotowaliśmy strefy zabaw. Ponadto Wojsko Polskie zaprezentowało swoje siły pokazując samochody i sprzęt wojskowy. Tego dnia każdy zainteresowany mógł wziąć udział w locie widokowym szybowcem, czy też locie samolotem, w specjalnej promocyjnej cenie. Dzięki tym atrakcjom przygotowanym wraz z partnerami wydarzenia przyciągnęliśmy na Lotnisko w Pobiedniku Wielkim setki mieszkańców Małopolski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tego dnia wraz ze swoimi rodzinami odwiedziły nasz Aeroklub. Wysoka frekwencja pokazała nam, że warto organizować takie lotnicze inicjatywy. Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny Dzień Otwarty wiosną 2018!

Całe przedsięwzięcie nie odbyło by się bez naszych partnerów, którym bardzo dziękujemy za włączenie się w Dzień Otwarty.

Oczywiście musimy wspomnieć o członkach Aeroklubu Krakowskiego, którzy jak zwykle licznie stawili się do pomocy w organizację imprezy i w tym miejscu składamy im wyjątkowe podziękowania.

Zobacz galerie z Dnia Otwartego Aeroklubu Krakowskiego

Źródło: Aeroklub Krakowski

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

1

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-22 04:26:27 ~~s~~

The Paris-based brand has dedicated the new bag to Longchamp Outlet its jet-setting patrons, with each jacquard and leather Cheap Longchamp edit embroidered in red with the name Longchamp Outlet Online of a city – from Amsterdam and Barcelona to Singapore, Zurich and, of course, Dubai.