2017-01-27

Będą pokazy Air Show 2017 w Radomiu

W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show – poinformował Urząd Miejski w Radomiu.

W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show. O zamiarze organizacji imprezy poinformowali na spotkaniu z prezydentem Radosławem Witkowskim przedstawiciele Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Zapewnili, że ambicją strony wojskowej jest zorganizowanie dwudniowych pokazów na jak najwyższym poziomie z równie atrakcyjnym programem jak w poprzednich latach.

Wojsko prowadzi już rozmowy z zagranicznymi ekipami, które mogłyby wziąć udział w imprezie. – Cieszymy się z tej zapowiedzi. Mam nadzieję, że wojsku uda się stworzyć bardzo atrakcyjny program pokazów. My deklarujemy udział miasta w przygotowaniu imprezy. Wykorzystamy całe doświadczenie miejskich służb. Jestem przekonany, że po raz kolejny udowodnimy, iż Radom jest najlepszym miejscem do organizacji pokazów lotniczych – mówi prezydent Radosław Witkowski.

W najbliższym czasie rozpoczną się rozmowy na temat szczegółów umowy, jaka ma zostać zawarta pomiędzy wojskiem i miastem.

Źródło: Urząd Miejski w Radomiu

Ocena:  
( 9 )      może być
  Opinii:  

2

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-23 08:28:10 ~~spadochroniarz z 6PDPD~~

do tej pory były to fantastyczne pokazy. jak bedzie polityka rządu i apel smolenski w programie, to poraz pierwszy nie wezme udziału w tym pikniku.

Utworzony: 2017-01-29 23:24:16 ~~Tak tylko pytam~~

A czy będzie apel Smoleński ?