2016-04-15

BB-Aero zaprasza do Białej Podlaskiej

ATO BB-Aero zaprasza do Białej Podlaskiej pilotów szybowcowych na szkolenie do uprawnienia: Akrobacja. Termin pierwszego obozu szkoleniowego to 30 kwietnia – 8 maja.

ATO BB-Aero zaprasza do Białej Podlaskiej pilotów szybowcowych na szkolenie do uprawnienia: Akrobacja, które jest wpisywane do licencji SPL.

Szkolenie składa się z części teoretycznej – 5 godzin wykładów w trybie stacjonarnym oraz części praktycznej – 24 loty (16 instruktorskich i 8 samodzielnych).

Instruktorami na I obozie, który jest planowany od 30 kwietnia do 8 maja, będą Ireneusz Boczkowski, Małgorzata Margańska i Adam Michałowski. Szybowce: dwuosobowy SZD-54-2 Perkoz (Akrobacja) i jednoosobowy Astir CS Jeans (Akrobacja ograniczona). Do holowania używamy polskiej wyciągarki szybowcowej WS-02-JK z dwoma linami syntetycznymi, każda o długości około 4 km i samolotu ultralekkiego WT-9 Dynamic.

Następny II obóz jest planowany od 26 maja do 5 czerwca.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu oraz jego kosztami, które są podane na stronie BB-Aero: Szkolenie szybowcowe na akrobację w EPBP.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Białej Podlaskiej w imieniu całego zespołu BB-Aero.

Roman Kata
HT BB-Aero

Ocena:  
( 4 )      znakomity :)
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię