2012-10-12

BAA rekrutuje załogę dla Qatar Airways

Baltic Aviation Academy przeprowadzi rekrutację personelu pokładowego dla Qatar Airways. Odbędzie się ona w Wilnie i będzie się składać z dwóch etapów. Pierwszym będzie ocena wstępna kandydatów, w drugim etapie spotkają się oni z przedstawicielami Qatar Airways, który oferuje trzyletni kontrakt.

Baltic Aviation Academy rekrutuje członków załóg pokładowych dla linii Qatar Airways. Wstępna ocena kandydatów z Estonii, Łotwy, Litwy i Polski odbędzie się w dniach 20-21 października w Wilnie, na Litwie. Sto wybranych osób otrzyma zaproszenie do drugiego etapu, w którym spotkają się już bezpośrednio z przedstawicielami przewoźnika. Drugi etap odbędzie 28 października, również w Wilnie. Qatar Airways oferuje trzyletni kontrakt na stanowisko członka personelu pokładowego z bazą w Ad-Dausze, stolicy Kataru.

Personel pokładowy linii Qatar Airways, nieprzerwanie od 2009 r., zdobywa tytuł „Najlepszego na Bliskim Wschodzie“. Skytrax przez ostatnie dwa lata przyznawał temu przewoźnikowi tytuł „Linii lotniczej roku“ oraz od 2004 r. utrzymuje ocenę pięciu gwiazdek. W 2011 linia Qatar Airways została uhonorowana przez Business Traveler USA tytułem Najlepszej Linii Lotniczej. Obecnie w siatce połączeń przewoźnika są destynacje w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, rejonie Azji i Pacyfiku, na subkontynencie indyjskim oraz w Ameryce. Obsługuje je nowoczesną flotą złożoną z Airbusów i Boeingów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Qatar Airways zaufał nam i powierzył przeprowadzenie wstępnej selekcji kandydatów na członków personelu pokładowego w krajach bałtyckich i Polsce. Fakt, że tak znana linia lotnicza szuka tutaj nowych pracowników jest podkreśleniem wysokich kwalifikacji pracowników sektora publicznego z naszego regionu - twierdzi Egle Vaitkeviciute, Dyrektor Generalny Baltic Aviation Academy.

- Praca w charakterze stewardesy nie ma nic wspólnego z nudą. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia – jednego dnia możesz jeść śniadanie w Paryżu, następnego kolację w Katmandu lub Melbourne. Jednakże, oprócz odwiedzania wielu fascynujących miejsc i spotykania interesujących ludzi, zachęcamy kandydatów, żeby wzięli pod uwagę także to, że jest to zawód trudny i wymagający dużej odpowiedzialności oraz skoncentrowania na bezpieczeństwie. Trzeba wziąć pod uwagę także duże prawdopodobieństwo spędzania Świąt Bożego Narodzenia raczej z pilotami i innymi członkami personelu pokładowego niż z własną rodziną - komentuje Jurgita Baleviciene, była szefowa pokładu, a obecnie Quality Manager oraz Instruktor Personelu Pokładowego w Baltic Aviation Academy.

Kandydaci do pracy w Qatar Airways na stanowisku członka personelu pokładowego są proszeni o przesłanie mailem na adres: cv@balticaa.com CV w języku angielskim (z zaznaczoną datą urodzenia), fotografii całej sylwetki oraz zdjęcia paszportowego. Aplikacje są przyjmowane do 19 października 2012 r. Wstępna ocena kandydatów odbędzie się w dniach 20-21 października br. w Wilnie, w siedzibie Baltic Aviation Academy (przy ul. Dariusa i Girenasa 21.)

Wymagania stawiane kandydatom to: minimum wykształcenie średnie i komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz skoncentrowanie na obsłudze klienta. Doświadczenie w pracy w liniach lotniczych, obsłudze klienta, pielęgniarstwie lub szpitalu będzie dodatkowym atutem. Więcej informacji o rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej: www.balticaa.com/cabincrew.

Z badań przeprowadzonych przez Baltic Aviation Academy w 2011 r. wynika, że najpopularniejsze powody wyboru pracy w charakterze członka personelu pokładowego to: możliwość podróżowania, brak rutyny oraz możliwość kontaktu z interesującymi osobami, m.in. znanymi piłkarzami lub prezydentem.

Według raportu Boeinga „Current Market Outlook“ z 2011 r., warty 4 biliony dolarów rynek samolotów pasażerskich w ciągu najbliższych 20 lat znacząco wzrośnie. Analizy producenta pokazują, że na rynku lotniczym, w latach 2011-2030, pojawi się ponad 33 tys. nowych samolotów pasażerskich i transportowych. Prognozy pokazują też wzrost popytu na nowych pracowników. Do obsługi jednego samolotu jest potrzebna załoga licząca od 3 do 10 członków personelu pokładowego.

Źródło: Baltic Aviation Academy
pk

Ocena:  
( 3 )      nie oceniany
  Opinii:  

20

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-02-16 18:19:53 ~~ImledMip~~

Наконец-то у Вас появилась возможность приобрести одну из наших моделей для уличного освещения, консольный светильник IML-54200060 тип "кобра" мощностью 60Вт и световым потоком 9000лм всего за 2700 руб. со склада в ЦФО

Преимущества:

- Корпус из литого алюминия с порошковой окраской (а не нарезка из экструдированных хлыстов с линейками для офисных светильников и, в итоге, косинусной, а не широкой КСС, плохой герметичностью)

- Формирующая широкую КСС линза из боросиликатного стекла. Под заказ - линзы для других КСС

- Схема независимых лед-драйверов. Очень высокая надежность

- Кластер Bridgelux с эффективностью 150 лм/Вт

- Гарантия 5 лет

Ищем дилеров, торговых представителей, агентов

Utworzony: 2017-02-15 13:16:40 ~~nnikaSn~~

Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия
и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме.

Мы гарантируем:
- Первый заработок в течении 60 минут.
- Стабильный доход 24 часа в сутки.
- Поступление денег без задержек.
- Для России, стран СНГ и Европы.
- Без вложений и установки ПО.
- Специально для новичков и людей без опыта.

Ознакомтесь с условиями на нашем сайте. ( prosto.zarplatt.ru )

Utworzony: 2017-02-13 11:20:26 ~~wpavelSn~~

Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

Вам достаточно просто пройти регистрацию на нашем сервисе. > www.like.zarplatt.ru <

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

Utworzony: 2017-02-09 11:51:14 ~~Dgonsons~~

Огромный выбор секс стимуляторов, афродизиаков для мужчин
и женщин,мы на рынке уже более 10 лет,заходи и выберай
себе подходящий препарат http://www.dgeneriki.ru

Utworzony: 2017-01-31 01:43:43 ~~Cidessenak~~

jak zarobić na giełdzie przez internet | http://bulls.net.pl/