2016-02-08

Aeronautical regulations in exercises - podręcznik lotniczy

Na rynku wydawniczym ukazała się książka „Aeronautical regulations in exercises”. Zawiera zestaw ponad 260 pytań testowych w języku angielskim z zakresu prawa lotniczego, aeronautyki i procedur lotniczych.

To co odróżnia tę książkę od innych podręczników lotniczych to nowatorski układ treści – przy każdym pytaniu przytoczono podstawy prawne i przepisy, z których wynika odpowiedź (odpowiedzi zamieszczono na końcu książki). Zagadnienia ułożono pod kątem przygotowań do egzaminów teoretycznych na licencje: PPL, CPL, ATPL. Cena ustalona przez wydawcę to 21 zł, liczba stron: 137.

Książkę można nabyć w Księgarni Internetowej Wydawnictwa Politechniki Śląskiej oraz w księgarniach na terenie całego kraju.

Błękitna seria lotnicza

W Wydawnictwie Politechniki Śląskiej można nabyć także szereg publikacji, opracowanych w ramach „błękitnej serii lotniczej” przez Katedrę Technologii Lotniczych Politechniki Śląskiej wraz z Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej:

 • „Prawo i procedury lotnicze”
 • „Podstawowa frazeologia lotnicza z wybranymi akronimami”
 • „Suwaki lotnicze w zadaniach nawigacyjnych”
 • „Aircraft systems”
 • „Aircraft airframe”

 • Książka „Wykonywanie lotów według IFR” (wydana w ramach „błękitnej serii lotniczej”) cieszyła się takim zainteresowaniem, że jej nakład został wyczerpany. Jednak zespół autorski planuje uaktualnić publikację i wznowić wydanie.

  Do nabycia jest także „Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami” - pierwszy na polskim rynku wydawniczym naukowy leksykon zawierający podstawowe definicje i akronimy używane w transporcie lotniczym (zobacz więcej: Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami).

  „Aeronautical regulations in exercises” – pierwsze strony

  Ocena:  
  ( 0 )      nie oceniany
    Opinii:  

  1

    

  Dodaj swoją opinię

  Utworzony: 2017-04-24 23:49:33 ~~Phyllisfreef~~

  wh0cd97047 cialis online