2017-01-11

Aeroklub Polski: Gramy z WOŚP

Już 15 stycznia 2017 po raz 25. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Aeroklub Polski, Partnerzy oraz zawodnicy AP przyłączają się do akcji. Sprawdź jakie lotnicze atrakcje można wylicytować i wesprzeć WOŚP!

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Weź udział w licytacji, wygraj marzenie i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na fanów podniebnych lotów czekają vouchery.

Zapraszamy do licytacji marzeń lotniczych, m.in.:


Firma NEXBAU – Okna, Bramy, Drzwi wspólnie z Aeroklubem Polskim przekazuje na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy voucher dla 2 osób na lot balonem na ogrzane powietrze z mistrzowskim teamem Nexballoon Team.

W skład teamu wchodzi między innymi aktualny Mistrz Polski 2016 – Jakub Bauta oraz Roman Bauta – drugi Wicemistrz Polski 2015 i uczestnik tegorocznych Mistrzostw Świata w Japonii. Dodatkowo zawodnicy Aeroklubu Polskiego opowiedzą o sporcie balonowym i podniebnych przygodach.

Link do aukcji: Lot balonem z mistrzowskim Nexballoon Team


Aeroklub Krakowski również włączył się w akcję WOŚP. Na 25. Finał WOŚP przekazał voucher na lot widokowy szybowcem.

Aeroklub Krakowski to jedno z najstarszych stowarzyszeń lotniczych w Polsce z ponad 85-letnią tradycją. W ramach akcji WOŚP zaprasza na posmakowanie lotniczego świata i delektowanie się widokami Małopolski.

Link do aukcji: Lot widokowy szybowcem! Aeroklub Krakowski


Wojtek Bógdał, Mistrz Świata ufundował lot motoparalotnią.

Nasz trzykrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy i Mistrz Świata motoparalotniarzy, zdobywca tytułu Sportowca Lotniczego Roku 2015 zabierze Was na podniebny spacer nad Płockiem.

Link do aukcji: Lot motoparalotnią nad Płockiem


Voucher na lot motoparalotnią w tandemie z Pawłem Kozarzewskim, pilotem Kadry Narodowej.

W tym przypadku podniebne emocje funduje aktualny dwukrotny Mistrz Polski klasy PF1, 3-krotny drużynowy Mistrz Świata, drużynowy Mistrz Europy, Mistrz Świata w sztafecie PF1 oraz zwycięzca I Motoparalotniowego Pucharu Polski.

Link do aukcji: Lot motoparalotnią z pilotem Kadry Narodowej


Bon na widokowy lot z dwukrotnym Mistrzem Świata w akrobacji szybowcowej Maciejem Pospieszyńskim.

Taki lot, to szansa nie tylko na niezapomniane przeżycie i widoki, ale także doskonała okazja, żeby poznać jednego z najbardziej utytułowanych na świecie pilotów akrobacyjnych. Maciej Pospieszyński w ciągu 5 lat zdobył około 15 medali Mistrzostw Świata i Europy.

Link do aukcji: Lot z Mistrzem Świata w Akrobacji Szybowcowej


Zapraszamy do licytacji!

Źródło: Aeroklub Polski

Ocena:  
( 2 )      może być
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię